НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Святкування Дня Національного університету «Одеська юридична академія» за традицією завершилося яскравим барвистим шоу - фіналом конкурсу «Міс Академія».

Для святкування дня народження вузу був обраний самий місткий зал Одеси. Але навіть він не міг вмістити всіх гостей, свята, яких було в цей вечір близько двох тисяч чоловік. Студенти і викладачі, численні партнери, колеги, друзі, - вітали і приймали поздоровлення з цим чудовим днем.

Найдобріші слова подяки звучали на адресу засновника Одеської юридичної академії, президента НУ «ОЮА» Сергія Ківалова. І Він не приховував гордості за своє дітище:

«За всі роки незалежності України це єдиний вуз в країні, який розвивається такими кроками і сьогодні досяг вражаючих результатів в області науки і юридичної освіти, - зазначив Сергій Ківалов. - Кожен другий підручник і кожна третя монографія виходить зі стін нашого університету, по ним вчаться всі, хто вибрав спеціальність «правознавство». Ми успішно конкуруємо на ринку праці з випускники інших вузів. Всі наші випускники працевлаштовані, і в цьому ми їм усіляких допомагаємо. Наші колишні студенти сьогодні працюють в судах, органах юстиції, у всіх органах державної влади. Ми робимо все, щоб після закінчення нашого вузу його випускники були конкурентоспроможними, в тому числі і за кордоном. Саме тому ми регулярно запрошуємо до нас гостьових лекторів читати лекції англійською, французькою та німецькою мовами. І знання, які вони дають, безцінні. Такого є ніде на пострадянському просторі, щоб починаючи з першого курсу, студенти слухали лекції на іноземних мовах. Ця практика ведеться у нас вже 12 років. Я пишаюся нашими студентами, багато хто з них отримують дві освіти одночасно. Так, студенти стали другими: одного диплома їм уже мало. Я також пишаюся нашими викладачами. Тільки за останній час сім з них, при жорстких конкурсна відборі, стали суддями Верховного суду України. Я вітаю весь колектив нашого університету з днем ​​народження рідного вузу »

За цей час університет виріс, набув статусу і престижу. З'являються нові факультети і спеціальності. Сьогодні тут в Одеській юридичній академії та її підрозділах навчаються понад 20 тисяч студентів.

«Мені здається, 22 роки - це серйозний вік. Це вік молодої людини, Який впевнено йде по життю і знає, чого він хоче. Ось і наша Академія розвивається впевнено і динамічно, має дев'ять факультетів, більше 50-ти кафедр, п'ять вчених спеціалізованих рад із захисту дисертацій. Щорічно відкриваються нові кафедри і спеціальності,

- не без гордості зізналася декан факультету журналістики Тетяна Кузнєцова.

Всі 22 роки, з самого початку, серед студенток в університеті проводиться конкурс краси і молодості «Міс Академія».

Одеситки завжди славилися особливим шармом і привабливою зовнішністю. Вони вміють справити враження і готові відстоювати свою першість і лаври переможниці. Студентки цього прославленого вузу, майбутні юристи, адвокати, судді і прокурори, журналісти і політологи, - теж вміють виглядати на всі сто. І щорічний конкурс краси «Міс Академія» це блискуче доводить.

«Ми намагаємося, щоб наші студенти були прикладом і зразком у всьому, і радіємо успіхам наших випускників, в тому числі, наших конкурсанток і переможниць, - підкреслив Сергій Ківалов. - Приклади успішності - наші випускниці Олександра Ніколаєнко, Олеся Стефанко, Вероніка Шувалова. Я згадую Ольгу Смирнову. Вона закінчила наш вуз, брала участь в конкурсі «Міс Академія», потім продовжила навчання в США. Склала іспити и сьогодні Очолює велику адвокатську компанію в Каліфорнії. І таких прикладів чимало.

Ми пишаємося нашими студентками, адже ми оцінюємо не тільки красу дівчат, а й їхні таланти. Щоб стати фіналістками конкурсу, дівчата проходять кілька конкурсних етапів, чвертьфінал і півфінал, це велика праця. Вони беруть участь в безкоштовних концертах, які проходять в ротонді Міського саду, виїжджають до дитячих будинків і притулків, організують благодійні акції. Вони відчувають співчуття і біль другої людини, а це дуже важливо.

Вероніка Шувалова, в минулому Міс Академія-2017 і Міс-Одеса-2018 скоро завершить свою освіту в Одеській юридичній академії і стане магістром права. На цьому вечорі вона була членом журі, і їй було доручено вітати переможниць конкурсу:

«Для мене роки, проведені тут, напевно залишаться в пам'яті як кращі, які я ніколи не забуду. Вони стали для мене трампліном не тільки в юриспруденції, тут я зробила важливі творчі кроки, став переможницею конкурсів «Міс Академія», «Міс Одеса». Це свято краси і талантів дуже популярне серед студентів. Його чекають, до нього готуються. Мені вдалося познайомитися з дівчатами ближче, дізнатися про них більше. Вони володіють не тільки красою, але й інтелектом, харизмою, талантами. Боротьба за головну корону Академії буде нелегкою.

У цей святковий вечір переможців і подарунків було багато. Спочатку були оголошені імена тих, хто отримав заслужене звання «Викладач року».

Зберігаючи прекрасні традиції вузу, тут закладають нові звичаї і традиції, і вони стають частиною життя. Так, до святкування 20-річчя Національного університету «Одеська юридична академія» було засноване звання «Викладач року». Кого ним нагородять - це вирішують самі студенти, шляхом голосування, вибираючи кращих, на їхню думку, наставників. Цей конкурс на кшталт народного визнання, надихаючий багатьох викладачів не просто давати студентам фундаментальні знання, а й з незмінною доброзичливістю, творчо, нестандартно підходити до проведення лекційних та семінарських занять; робити все, щоб лекції були цікавими і такими, що запам'ятовуються. Чим не стимул підвищувати свій рівень професіоналізму, а значить і якість освіти ?!

Цього року кращими викладачами були визнані відразу три педагога. Це доцент кафедри політичних досліджень Артем Кройтер, доцент кафедри трудового права та соціального забезпечення Анна Гудзь та доцент кафедри міжнародного європейського права Павло Войтович.

Цікаво, що звання «Кращий викладач року» Павло Войтович отримує вже вдруге. Вперше таке рішення студенти вузу взяли ще в 2017 році:

"Це приємно. Приємно бути на своєму місці. І радує те, що те, що я роблю, приносить користь людям. Ми, викладачі вузу, вдячні Сергію Васильовичу за створену 22 роки тому Академію, за її постійне вдосконалення і можливість розвиватися самим ».

З 22 років існування вузу, Павло Войтович працює в університеті 14, з 2005 року. Вільно володіючи англійською та німецькою мовами, педагог читає ці дисципліни на чотирьох мовах. І несподівано для самого себе «кращий викладач року» написав до дня народження рідної Академії привітання, в поетичній формі:

Юридическая моя академия,

С новым годом, наш второй дом!

И сквозь годы приятно быть частью неотъемлемой

И рассказывать дорогим и близким – о дорогом.

О международном праве во всех его проявлениях,

Особенно, о праве как справедливости,

Нести в аудитории хорошее настроение,

Радеть о результативности и правдивости,

Знать благодаря внутреннему стержню, академическим учителям,

Что главная ценность – человек.

А суть его познается не по степеням, но по делам.

Виват, Академия! Виват вратам законности, учености навек!

Гостям цього свята молодості і краси була представлена ​​цікава концертна програма. А ведучі конкурсу не давали нудьгувати між дефіле конкурсанток.

Але, звичайно, з особливим нетерпінням всі чекали чергової появи учасниць конкурсу. Адже в залі, поряд з гостями, перебували однокурсники дівчат, родичі, які прийшли їх підтримати. У кожної з дівчат було три можливості проявити себе. Це спільний вихід і два подання. Це була демонстрація талантів, з піснями і танцями, все на досить високому рівні. Деякі дівчата підготували відеоролики, щоб розповісти докладніше про себе, про ту діяльність, яку вони ведуть, які цілі ставлять перед собою. І в фіналі був уже традиційний вихід у вечірніх сукнях. Членам журі та гостям святкового вечора було на що подивитися.

У число членів журі конкурсу увійшов керівник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк:

«Важко передати емоційне напруження сьогодні в цьому залі і то відчуття свята, яке панує тут. Студентки Національного університету «Одеська юридична академія» не тільки розумні, але красиві і талановиті. Вони всебічно розвинені, займаються музикою, спортом, танцями. Це гідне завершення урочистості з нагоди Дня народження Академії. Тут не тільки серйозно навчаються, займаються юриспруденцією, - у студентів ще й активне дозвілля, що дозволяє розкривати таланти. Тут здорова атмосфера, тут хочеться вчитися і працювати. Ймовірно, тому так багато випускників вузу, захистившись і отримавши ступені і звання. прагнуть тут викладати ».

У журі також входила аспірантка Національного університету «Одеська юридична академія», співачка Наталя Валевська:

«Запорука успіху вузу, перш за все, полягає в умілому управлінні. Лідер університету Сергій Васильович Ківалов і його команда задумує і реалізує най масштабніші проекти. Таких креативних і умілих людей мало в Україні. На таких людях тримається наша країна, і на них ми покладаємо наші надії. Академія не зупиняється у своєму розвитку. Мені хотілося б побажати подальшого процвітання цього вузу.

Дуже хвилююче було чекати оголошення журі: хто ж з 20 фіналісток конкурсу займе місце на п'єдесталі пошани.

У число чоловічої половини журі увійшов президент Асоціації перекладачів і філологів України, директор центру перекладів Нахла Фесалії:

«Національний університет «Одеська юридична академія» давно зарекомендував себе в міжнародному освітньому просторі. Він стрімко розвивається, завойовуючи авторитет серед інших престижних вузів. Цей вуз є сьогодні не тільки центром науки і освіти в Україні, а й центром громадської та культурної сфери.

Поки судді вирішували, кому з дівчат віддати пальму першості, на сцені підводили підсумки ще одного конкурсу - Міс і Містера Інстаграм. Життя не стоїть на місці, практично всі без винятку активно користуються цією соціальною мережею. Сьогодні Інстаграм впевнено виявляє нових лідерів, нові переваги і устремління, формує суспільну свідомість. І з цим уже не можна не рахуватися. Ось і вирішили організатори: чому б до святкування Дня університету не відзначити студентів, які вже встигли стати справжніми зірками соціальної мережі, отримавши найбільше лайків?

Міс Інстаграм стала Юліанна Домбровська, а Містером Інстаграм - Станіслав Козоріз. Переможцям вручені спеціальні призи, а їхні імена тепер відомі всій академії. Подарунки та популярність, які їм просто гарантовані, стануть прекрасним нагадуванням про феєричне святкування 22-річчя Одеської юридичної академії.

Містер Інстаграм, він же студент першого курсу факультету прокуратури та слідства НУ «ОЮА» Станіслав Козоріз сказав після оголошення перемоги:

«Я дуже вдячний керівництву університету за новий конкурс, в якому мені довелося перемогти. Спасибі всім, хто голосував за мене. Я бажаю рідному вузу в день його народження процвітання і концентрації на нові досягнення ».

А потім на сцену знову повернулися красуні Академія-2020.

«Кажуть, що найбільше багатство України - це жінки. А коли жінка красива і розумна, то це досконалість. Конкурс «Міс Академія» - тому підтвердження. Те, що ми побачили, - це грація, талант і досконалість. 22 роки для університету - це солідно, особливо, з огляду на його стрімкий розвиток і досягнення, зроблені за цей час. Адже це без перебільшення один з кращих вузів України. Але цього вузу просто не було б, якби не основоположник університету Сергій Васильович Ківалов. Йому низький уклін за це. Мішель Монтень сказав: «Знання - це природне прагнення людини». Нехай же колектив університету, його студенти і викладачі, вдосконалюють себе, прагнуть до знань і вдосконалюють свій вуз,

- зазначила директор Обласного центру естетичного виховання Ірина Федорова.

Так, в стінах Аlma mater дівчата не тільки отримують якісні знання, що дозволяє їм будувати успішну кар'єру, але і мають умови і можливості займатися творчістю і реалізовувати свої таланти. І цей конкурс їм запам'ятається надовго.

«Хочу подякувати Сергію Ківалову за щорічне запрошення на це свято молодості і краси в день народження Академії. Я бажаю університету розвитку і процвітання,

- сказала член журі Кіра Кокс, стиліст-дизайнер одягу та прикрас.

Подарунків від спонсорів і партнерів в цей вечір було багато, їх отримали всі учасниці конкурсу. Це два плазмових телевізори від ресторанів «Риф» і «Південь», Apple iPhone 11 і Apple iPhone 11 PRO від генерального спонсора банку «Південний», спеціальний приз від Президента НУ «ОЮА» Сергія Ківалова - путівка в Карпати на двох, турагентство «FORTUNA WAY »дарує незабутній тур по Європі, шкіряні аксесуари від Департаменту перекладів, дизайнерські прикраси від модного дому« Кіра Кокс », квіти від громадської організації« Мангуст », модні аксесуари від мультибрендового бутика« Numero 05 », сертифікати на смачні вечері на двох персон від «Піцерія« 1974 Піца, Бургер, Бір , Модні аксесуари від українського бренду «DiaDia», постільна білизна класу люкс від торгової марки «Meri Stesh», сертифікат на чарівну посмішку від стоматологічної клініки Міжнародного гуманітарного університету, професійна фотосесія від фотостудії «Be photo» і «Румба фото», курс по інстаграм фотографії від магазину «Цитрус», подарунки від торгової мережі «Презента», сертифікати на відвідування салону краси «Студія 1», подарункові сертифікати на макіяж від салону «Upgrate space», квитки на вистави від «Будинку клоунів», на концерти відомих виконавців від Одеської обласної філармонії, квитки в Біопарк і Дельфінарій Немо.

Кульмінацією вечора стала урочиста коронація Міс. Як же розподілилися звання і титули? Корони увінчали голови відразу чотирьох переможниць.

Оскільки в конкурсі взяли участь дівчата, які навчаються в структурних підрозділах НУ «ОЮА» в Миколаєві, Чернівцях, Івано-Франківську, було вирішено ввести новий титул - Міс Академія - Регіональна. Його разом з короною отримала студентка з Чернівецької філії - Марія-Карина Волошина, виступ якої нікого не міг залишити байдужим.

«Було дуже несподівано, якщо чесно. Навіть подарунки - не очікувала, що буде настільки масштабно. Велика подяка за те, що я брала участь і могла представити наше місто. Для мене це велика честь, спасибі,

- зізналася вона.

Другою Віце-міс стала студентка факультету психології, політології та соціології першокурсниця Єлизавета Гордієнко, чий чудовий спів запам'ятається учасникам свята надовго:

«Я дуже рада, що взяла участь в такому масштабному конкурсі. Я отримала багато емоцій, набралася багато нового досвіду. Може бути, це сходинка в модельний бізнес, я ніколи про це не замислювалася. Але після участі в цьому конкурсі я зрозуміла, що це дійсно того варто,

- заявила Друга «Віце-міс Академія-2020» Єлизавета Гордієнко.

Анна Коробченко, студентка другого курсу факультету цивільної та господарської юстиції, зайняла почесне друге місце:

«Насправді це успіх, це велика мотивація рухатися далі. Починати щось нове, показувати себе, проявляти. Я вдячна організаторам за такий конкурс, він дав можливість показати себе, свої таланти, захистити звання факультету. Тому що я вчуся на кращому факультеті ГХЮ. Дякую за можливість виступати в такому залі, спасибі спонсорам за подарунки. Я задоволена на всі сто, - сказала після оголошення Анна Коробченко, перша «Віце-міс Академія-2020»

Ну а перемога разом з головною короною дісталася Юлії Крачун, студентці 3-го курсу факультету прокуратури та слідства. Її пластику і танці високо оцінили всі члени журі, а глядачі влаштували тривалу овацію.

«Міс Академія-2020» була щаслива:

«Моє серце наповнене вдячністю кожному, хто сьогодні за мене вболівав, хто підтримував мене протягом усього цього часу. Бути Міс-Академія-2020 для мене - велика честь. Хочу висловити величезну подяку Сергію Васильовичу Ківалову: спасибі Вам велике за ці емоції, за цей вечір.

Голова журі, Президент Одеської юридичної академії Сергій Ківалов підвів короткі підсумки конкурсу:

«Хочу відзначити: журі одноголосно ухвалило це рішення. Ми оцінювали не тільки зовнішні дані. Юля дійсно дуже красива. Але вона ще й талановита. Вона професійно танцює. Вона у нас справжній майстер спорту з бальних танців. Вона показала справжній майстер-клас, те, що вона може і до чого потрібно прагнути дівчатам. Ми оцінюємо таланти, які кожен має. А Юля, зробила все, щоб показати кращий танець, який був на цій сцені.

Завершилося святкування Дня Академії дискотекою від відомого діджея Вегаса.

Нехай попереду в учасниць конкурсу буде багато заслужених перемог, нові вершини і завоювання, навчання, захист дипломів і дисертацій, кар'єрний ріст по професійним сходам, успішна робота.

Але і ця яскрава і прекрасна сторінка їхнього студентського життя, зі стрічками, коронами, квітами і оваціями, залишиться на все життя.