УНІВЕРСИТЕТУ

На сьогоднішній день професія юриста вимагає глибоких знань і всебічного розвитку не тільки в області права, а й у всіх сферах життєдіяльності, отримуючи необхідні знання та досвід для свого

успішного майбутнього.

У сучасному світі широко визнаним є питання про розширення благоустрою міст, а також створенняжитлових приміщень, оснащених усіма необхідними комунікаціями.

Але, перш, ніж ввести в експлуатацію новозбудований об'єкт, потрібно пройти ряд процедур, що підтверджують наявність і належну якість відповідної техніки для безпеки даного об'єкту.

Так, завдяки Управлінню архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради у студентів Національного університету «Одеська юридична академія», клініцистів Юридичної клініки НУ «ОЮА», а також членів Молодіжної ради при Одеському міському голові з'явилася унікальна можливість бути присутніми на процедурі введення в експлуатацію будівельного об'єкта за адресою: вул. Михайлівська, 8, секція 7.

Зокрема, брати участь в огляді об'єкта, ознайомитися з процедурою введення в експлуатацію і всіма необхідними документами для цього.

На даному об'єкті учасники екскурсії особисто переконалися, що все відповідає нормам і вимогам для безпечного функціонування житлового приміщення.

Хочемо висловити особливу подяку за можливість отримати безцінний досвід в.о начальника Авдєєва Олександра Робертовича, а також представників будівельного об'єкта СК «Будова».

Засідання юридичного клубу «Pro bono» відбуваються щопонеділка о 16:00, за адресою Черняховського, 2 (Юридична клініка НУ «ОЮА).

Активний студент - успішний юрист в майбутньому!