УНІВЕРСИТЕТУ

12 грудня в Актовій залі Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА».

Профспілкова організація університету є організаційною ланкою Одеської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та об’єднує багатотисячний колектив.

На даний момент первинна профспілкова організація Національного університету «Одеська юридична академія» нараховує в своїх рядах 8878 членів Профспілки, в тому числі 2301 працівників, 6577 студентів вищих навчальних закладів, 48 непрацюючих пенсіонерів. На звітно-виборну конференцію профспілкової організації обрано 330 делегати.

Вибори проведені згідно з Інструкцією з проведення звітів і виборів у Профспілці працівників освіти і науки України, затвердженою постановою президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України № П-27-2 від 25.03.2014 р. і установленою пленумом нормою представництва : 1 делегат від 1000 членів Профспілки, від організацій з меншою чисельністю - 1 делегат.

Основна мета діяльності профспілкової організації — представництво й захист трудових прав працівників та захист соціальних інтересів студентів, аспірантів, докторантів.

Головою Первинної профспілкової організації з 2018 року є кандидат юридичних наук, доцент Федоров Валентин Андрійович. На звітно-виборчій конференції Валентин Андрійович надав звіт про виконану роботу.

У звіті ми почули про усю виконану роботу, яка за ці роки була неймовірно плідною. Профком приділяє значну увагу питанню дотримання колективного договору, займається організацією різноманітних культурно-масових, спортивних та інших заходів, які спрямовані на задоволення духовних інтересів співробітників та студентів.

Профспілковий комітет здійснює контроль за дотриманням законодавства про оплату праці. Щомісяця вирішується питання про преміювання студентів-активістів університету, про надання матеріальної допомоги студентам із малозабезпечених сімей та працівникам (насамперед для лікування).

Одним із важливих питань сьогодення є вирішення житлово-побутових проблем. Щорічно за ініціативи президента університету С. В. Ківалова співробітники отримують нові квартири. Також профком регулярно перевіряє умови проживання студентів у гуртожитках та якість організації обслуговування й продукції у студентських закладах харчування. Профком та зокрема комісія соціально-економічного захисту (соціального страхування, по роботі з пенсіонерами, ветеранами та оздоровлення) приділяють особливу увагу оздоровленню працівників та студентів.

Також відбулися вибори голови, заступників та складу профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія». Головою було повторно та одноголосно обрано Федорова Валентина Андрійовича, заступником голови Вавринчук Адріану Сергіївну, а заступником голови з роботи зі студентами Борщ Аліну Анатоліївну.

Вітаємо усіх з призначенням, та сподіваємось і на подальшу активну роботу Первинної профспілкової організації Національного університету «Одеська юридична академія».