УНІВЕРСИТЕТУ

Одеський культурний центр прийняв учасників 4-го сезону Всеукраїнської Шкільної Ліги Сміху.

Підтримку в організації та проведенні заходу вже не перший сезон надає генеральний партнер Всеукраїнської Шкільної Ліги Сміху - Національний університет

«Одеська юридична академія».

"Первинна профспілкова організація Національного університету «Одеська юридична академія» традиційно є партнером подібних заходів. Так було завжди, а тому вже стало прекрасною традицією. Ми завжди раді вітати школярів в стінах нашого вузу, гостинно надаємо їм житло на час проведення фестивалю. Адже Шкільна Ліга сміху має статус всеукраїнської, і до нас приїжджають школярі з різних міст країни",

- зазначає Адріана Вавринчук, заступник голови Первинної профспілкової організації НУ «ОЮА».

"Ми дуже раді, що у нас також є ряд партнерів, друзів. Хотілося б окремо відзначити Юридичну академію і Президента університету Сергія Васильовича Ківалова, які нам допомагають вже тривалий час. Ми всі дуже вдячні за те, що ця програма знаходить підтримку у широкого кола друзів ",

- каже Олег Етнарович.

Вуз взяв на себе вирішення організаційних питань, а також надав головний приз, за ​​який боротимуться учасники 1-ої фестивальної гри Шкільної Ліги Сміху.

"Команди борються за крутий приз - це 7-денна поїздка на базу відпочинку «Академія». Хочеться сказати вузу величезне спасибі. Це мій рідний вуз, і дуже приємно, що Альма-матер завжди підтримує. Це дає можливість нашим проектам розвиватися, змінюватися з кожним роком",

- зазначив головний редактор, виконавчий директор Шкільної Ліги Сміху Микита Бєлих.

Розвивається і рівень майстерності самих учасників. За словами Микити Білих, з'являється все більше команд, де діти пишуть сценарії самостійно. Це говорить про те, що проект, крім того, що він творчий, стає ще й інтелектуальним.

Всього у фестивалі взяли участь 15 команд. Виступи учасників оцінювало журі, до складу якого увійшли зіркові наставники - учасники телепроектів «Ліга сміху», «Джентльмен-шоу», «Шоу Братів Шумахерів», «Хочу до Меладзе», команд «Де Рішельє», «Стоянівка», «Прозорий гонщик», «Мініпанки», «Пішло-поїхало», «Одеські манси» та інші відомі артисти.

"У Шкільній Лізі я беру участь в якості тренера і члена журі. Мені дуже подобається працювати з дітьми, вони більш справжні, вони нервують, хочуть перемогти, і я теж з ними переживаю і молодію. Ще мені подобається, що ми забираємо дітей з вулиць, і вони при цьому зайняті такою цікавою справою. Це просто чудово "

- поділилася член журі, тренер команди школи №5, актриса Одеського академічного російського драматичного театру Ірина Токарчук.

За підсумками гри відібрано десять кращих команд, кожна з яких отримала свого зіркового тренера. У лютому вони зустрінуться в півфінальному етапі. А переможця Шкільної Ліги Сміху сезону 2019-2020 буде визначено у квітні.

Нагадаємо, раніше за підтримки Почесного громадянина Одеси та Одеської області, Президента Одеської Юракадемії і МГУ Сергія Ківалова проходив Літній кубок Всеукраїнської Ліги Сміху, Молодіжний чемпіонат з гумору серед вузів і Шкільна Ліга Сміху серед школярів. Крім того, на базі існуючого більше 10 років КВН-проекту був запущений новий - також на кубок Президента Юракадемії - «Академія сміху». Це - абсолютно новий формат для нашого міста, який Одеська Юракадемія реалізовує у співпраці з «Лігою сміху». Навесні грандіозний творчий проект знову об'єднає кращі студентські команди міста і всієї країни.