УНІВЕРСИТЕТУ

«У третю суботу травня в Україні традиційно відзначають національний День науки.

Наша держава має потужний науковий потенціал, представлений високим відсотком громадян з вищою освітою, а також великою кількістю закладів вищої освіти і дослідницьких центрів. Разом з тим, зважаючи на недостатнє державне фінансування, українська наука зазнає серйозні труднощі.

Наші талановиті та перспективні вчені їдуть за кордон, і їх відкриття стають надбанням інших держав. З кожним від’їздом вченого за кордон наша країна втрачає черговий шанс на розвиток науки і технологій, а значить і на піднесення національної економіки, яка безпосередньо залежить від досягнень в науковій і технологічній сферах.

Створюючи в Одесі установи вищої освіти європейського зразка - Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародний гуманітарний університет, - ми забезпечили наших вчених максимально комфортними умовами для проведення наукових досліджень і зробили все для того, щоб допомагати молодим людям будувати наукову кар'єру в своїй рідній країні.

При університетах діють найбільші в Україні наукові бібліотеки, що відкриті спеціалізовано по захисту дисертацій, проводяться сотні різних наукових заходів. Завдяки цьому, вузи займають стабільно високі позиції в міжнародних наукометричних рейтингах, а наукові роботи наших студентів регулярно перемагають на всеукраїнських і міжнародних конкурсах студентських наукових робіт.

У цей день щиро вітаю всіх, хто присвятив своє життя служінню науці! Від щирого серця бажаю нових прогресивних ідей, ентузіазму і терпіння на шляху до видатних відкриттів і втілення всіх корисних винаходів! Нехай результати ваших наукових досліджень неодмінно приносять успіх і визнання вам і велику користь всьому суспільству!» - сказав Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету, академік Сергій Ківалов.