НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

ELSA Odesa та Одеський̆ офіс Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні 19 травня провели вебінар для студентів Національного університету «Одеська юридична академія».

Тема лекції «Пандемія і захист: проблеми боротьби з гендерним насиллям в епоху COVID-19» від представника офісу Корнеліуса Нолена (за участі перекладача Тетяни Вецкур).

Корнеліус Нолен - американський адвокат з прав людини, має докторський ступінь права, а також ступінь магістра з культурної антропології. Пан Нолен працював у сфері прав біженців у неурядовому секторі США та в Центральній Америці, у конфліктних та постконфліктних місіях у Косово, Сербії, Афганістані та на сході України - як радник з правових питань від ООН та як представник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Під час своєї лекції Корнеліус підняв питання щодо підтримки жертв насильства в сім'ї, про посилення агресії, як результат фінансової незахищенності, стресу та невпевненості у період пандемії.

Корнеліус Нолен уже вдруге ділиться знаннями та досвідом зі студентам Національного університету «Одеська юридична академія». Така практика надихає на нові звершення, а також змушує концетруватися не лише на теоретичній базі, а і глобально підходити до осмислення сучасних проблем.