УНІВЕРСИТЕТУ

Студентська наукова творчість в Національному університеті «Одеська юридична академія» продовжує розвиватися в дистанційному форматі.

Так, 20 травня 2020 року, відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка з психології «Всесвіт Психея - Universe Psyche», створеного на кафедрі соціології та психології. Засідання наукового гуртка відкрив завідувач кафедри соціології та психології, доктор психологічних наук, професор Василь Лефтеров, який підкреслив значення психологічної теорії і практики в сучасному житті, стрімкий розвиток спеціальності «Психологія» в університеті.

Слід відмітити, що науковий гурток з психології виступає не лише важливим компонентом позааудиторної навчально-виховної та науково-дослідної роботи студентів, а й дозволяє їм значно поліпшувати філологічні навички спілкування, вивчаючи професійну психологічну термінологію на іноземній мові. Керівники гуртка, доценти кафедри соціології та психології Анастасія Курова і Тетяна Третьякова організували роботу гуртка, презентацію цікавих наукових доповідей і дискусію на українській та англійській мовах.

Під час засідання, члени наукового гуртка - студенти факультету психології, політології та соціології, обговорювали актуальні питання психологічного впливу умов карантину по COVID-19 на поведінку людей, проблеми розвитку ігрової залежності, як одного з наслідків карантину. Крім того, приділили увагу темам самовиховання і саморефлексії, як необхідних умов формування і розвитку психологічно здорової особистості, а також підняли питання особистісного сприйняття екологічної ситуації в Україні.

На завершення роботи наукового гуртка «Всесвіт Психея - Universe Psyche» студенти висловили слова глибокої вдячності керівництву і викладачам Національного університету «Одеська юридична академія» за можливість проводити самостійні психологічні дослідження, вдосконалювати свої професійні знання і навички та навчатися в одному з найкращих вузів країни.