УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні День народження святкує Федоров Валентин Андрійович- Голова Апарату президента Національного університету "Одеська юридична академія", голова Первинної профспілкової організації НУ "ОЮА", Відповідальний секретар Приймальної комісії, кандидат юридичних наук, доцент кафедри загальнотеоретичної юриспруденції, Заслужений юрист України, віце-президент Федерації боксу Одеської області.

Не кожен може похвалитися таким мудрим керівником, професіоналом своєї справи, людиною тверезого розуму і залізної витримки. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад. Хочеться побажати Вам не зупинятися на досягнутому, завжди дивитися тільки вперед, не боятися йти на ризик і бути щасливим, як в улюбленій справі, так і в житті! Нехай кожен день буде сповнений добром та щастям. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед.

Завжди легкості у розв'язанні важливих питань та нових цікавих цілей.