УНІВЕРСИТЕТУ

Сьогодні конкурентними та затребуваними виявляються ті вищі навчальні заклади, які йдуть у ногу із часом і науково-технічним прогресом, а також враховують сучасні тенденції та реальні запити практичної діяльності і ринку праці.

24 червня на засіданні кафедри соціології та психології Національного університету "Одеська юридична академія" відбулося обговорення освітньо-професійних програм за спеціальностями "Психологія" та "Соціологія". Крім співробітників кафедри активну участь в обговоренні освітніх програм взяли студенти факультету психології, політології та соціології, а також представники практичної діяльності, серед яких начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області Мая Гринько, заступник начальника відділу психологічного забезпечення Головного управління Національної поліції України в Одеській області Андрій Костюк, начальник служби психологічного забезпечення Південного територіального управління Національної гвардії України Юлія Макєєва, лікар, акредитований гештальт-терапевт, сертифікований супервізор, арт-терапевт, псіхосоматолог Ольга Алексєєва, навчальний психотерапевт позитивної психотерапії, психотерапевт Європейської асоціації психотерапевтів, супервізор реєстру Української спілки психотерапевтів, керівник навчально-оздоровчого центру ДАО Валентина Босько.

Результатом обговорення стали конструктивні пропозиції щодо вдосконалення освітніх програм і підвищення якості навчання студентів. Наприклад, запропоновані зміни послідовності вивчення майбутніми бакалаврами таких навчальних дисциплін як "Порівняльна психологія (зоопсихологія)", "Вікова та педагогічна психологія", "Нейропсихологія". А також введення інноваційних навчальних курсів "Психологія девіантної поведінки" у бакалаврів і "Основи психосоматики і психогенетики" у магістрів.

Періодичний перегляд та оновлення освітніх програм, взаємодія в цьому із потенційними роботодавцями є вже традиційним в університеті і на кафедрі соціології та психології, що сприяє підвищенню професійного рівня підготовки випускників та їх працевлаштуванню.