УНІВЕРСИТЕТУ

Будучи членом Європейської асоціації університетів, Національний університет «Одеська юридична академія» співпрацює з престижними закладами вищої освіти по всьому світу. Щороку понад дві тисячі студентів, аспірантів і викладачів університету виїжджають на навчання і професійні стажування в кращі університети Європи та США. НУ «ОЮА» тісно співпрацює з Радою Європи, Венеціанською комісією, ОБСЄ, Європейським Судом з прав людини, різними галузевими міжнародними і міжурядовими організаціями.

Для студентів розроблена інноваційна магістерська програма з міжнародного та європейського права, створена в рамках реалізації проекту TEMPUS IV «Розробка магістерської програми за європейським і міжнародним правом в Східній Європі - Inter EU Law East». В рамках щорічної програми Еразмус + Опція К1 / кредитна мобільність українським студентам і аспірантам забезпечується можливість проходження семестрового навчання в університетах однієї з 33 країн-членів програми.

Це дає можливість студентам і аспірантам проходити стажування і в подальшому працевлаштовуватися в провідних європейських інституціях. Завдяки налагодженим академічним зв'язкам з кращими університетами Європи, студенти можуть паралельно навчатися в європейському університеті та продовжувати навчання в НУ «ОЮА», а після закінчення отримати одразу два дипломи. І, що важливо, якщо студент добре себе проявить в навчанні, професійне стажування буде для нього безкоштовним.

Випускники вузу, такі як Анна Вондерхар, Максим Лоджук успішно здали адвокатський іспит в США, ще одна випускниця Ольга Смирнова сьогодні очолює в США адвокатське об'єднання.