УНІВЕРСИТЕТУ

26 липня 2020 року із життя пішов Сирота Іван Михайлович- кандидат юридичних наук, професор, професор кафедри трудового  права та права соціального забезпечення, останній в Університеті ветеран Великої Вітчизняної війни.

Іван Михайлович був прекрасною людиною, професіоналом своєї справи, прикладом для студентів та колег. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Івана Михайловича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним, кого він навчав.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам’ять про Івана Михайловича – порядну, щиру людину, гарного наставника, викладача та співробітника, назавжди збережеться у спогадах багатотисячного колективу Національного університету «Одеська юридична академія».