УНІВЕРСИТЕТУ

Факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» є доволі молодим у стінах Університету. Але не зважаючи на це, факультет крокує в ногу з часом,  ніколи не стоїть на місці, динамічно розвивається та удосконалюється з кожним днем.

Співпраця НУ «ОЮА» з державними органами, організаціями та іншими закладами вищої освіти, є провідним напрямом розвитку нашої alma mater.

Саме для зміцнення цих шляхів, вчора 28 липня відбулася офіційна зустріч Президента НУ «ОЮА» Ківалова Сергія Васильовича  з деканом Факультету соціології КНУ Шевченка, доктором соціологічних наук, професором Чепак Валентиною Василівною.

Розвиток таких дисциплін як психологія, політологія та соціологія, є дуже важливим та актуальним аспектом нашого часу. Тому дана зустріч є надзвичайно важливою не лише для розвитку факультетів, а і країни в цілому.

Представники університетів на зустрічі обговорили безліч питань, які стосуються навчання, а  також співпраці.  В умовах діалогу було вирішено питання про співпрацю у підготовці соціологів. Відтепер Факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» та Факультет соціології Київського національного університету Шевченка будуть разом готувати справжніх знавців своєї справи, а також у співпраці відповідатимуть за ефективну практику студентів та стажування викладачів.

Не менш важливе питання, яке було вирішено - це спільні дослідження у галузі психології, політології та соціології. Слід зазначити, що такі дослідження будуть проходити на базі Лабораторії соціологічних та політичних досліджень Національного університету «Одеська юридична академія», адже база нашого Університету відповідає усім стандартам, та має великі можливості для кращого розвитку будь-якої спеціальності.

Після  зустрічі на знак поваги та плідної сумісної праці Ківалов Сергій Васильович вручив професору Чепак Валентині Василівні пам’ятну медаль Національного університету «Одеська юридична академія».

Факультет психології, політології та соціології Національного університету «Одеська юридична академія» має велику кількість бюджетних місць, тож чекає своїх майбутніх студентів у стінах Університету для отримання справді якісної освіти!