УНІВЕРСИТЕТУ

Кіберспорт сьогодні не тільки набирає популярність, але вже витісняє найпопулярніші види спорту в звичному нам, класичному розумінні цього слова, такі як футбол, теніс, хокей, бадмінтон та інші. Наприклад, призовий фонд чемпіонату світу з Dota-2 сьогодні перевищив 30 мільйонів доларів. Для порівняння - призовий фонд хокейної збірної США - 15 мільйонів в тій же валюті. Тобто кіберспорт претендує на звання спорту майбутнього.

Три роки тому команда України завоювала на чемпіонаті світу одне з перших місць. Сьогодні, на жаль, вона покинула трійку лідерів. Престиж країни від цього, безумовно, страждає.

Національний університет «Одеська юридична академія» - вуз, в якому рівень розвитку кібертехнологій дозволить в найближчій перспективі змінити ставлення генерального соціуму до кіберспорту, піднявши його якість на нові висоти.

В НУ «ОЮА» створений IТ-центр, Центр кібербезпеки і інформаційних технологій і, зовсім нещодавно відкритий факультет кібербезпеки та інформаційних технологій, на якому вже навчається близько 300 осіб.

В університеті, провели Чемпіонат з комп'ютерної гри «DOTA-2». Він проходив з прямою трансляцією в усі куточки земної кулі, це проводиться вперше не тільки на Півдні України, але в цілому в країні. У чемпіонаті взяли участь майже 100 осіб. Склад команди - 4 студента та 1 викладач. Турнір тривав два дні, а переможці були нагороджені Кубком Президента НУ «ОЮА».

Той, хто володіє цифровими та інформаційними технологіями - володіє світом.

Одеса завжди була «кузнею інтелектуальних кадрів». Відносно кіберспорту це твердження також має силу. Кіберспорт - перспективний напрямок, що набирає все більших обертів з кожним роком.