УНІВЕРСИТЕТУ

Координатор проектів ОБСЄ в Україні з листопада 2018 року. Є.В. Посол Хенрік Вілладсен разом з представниками офісу ОБСЄ керівником Відділу Верховенства права Олександром Водянниковим і національним менеджером програм з питань правової реформи Віталієм Гацелюком відвідали Національний університет «Одеська юридична академія».

Мета візиту: ознайомлення з діяльністю університету з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців у галузі права, розгляд перспектив подальшої співпраці.

На зустрічі з Президентом Університету академіком Сергієм Ківаловим посол Вілладсен був ознайомлений з перспективними напрямками діяльності університету в контексті підготовки та підвищення кваліфікації слідчих ГБР, підвищення рівня обізнаності фахівців у галузі цивільної та кримінальної юстиції з практикою Європейського суду з прав людини, протидією комп'ютерним злочинам факультетом кібербезпеки, створенням спільно з Міжнародним гуманітарним університетом системи допомоги та моніторингу постраждалим від COVID 19.

В процесі екскурсії по університету пан Посол ознайомився з роботою основних підрозділів, відвідав бібліотеку і читальний зал, зустрівся з англомовними студентами університету та представниками ELSA Odessa, відвідав Музей рідкісної книги і Музей зброї, ознайомився з діяльністю кабінетів криміналістики, поліграфа, електронного робочого місця слідчого, системи тестування, первинної допомоги та моніторингу COVID 19.

Реалізація проектів судової реформи, освіти в галузі прав людини, протидії злочинності постійно знаходиться в центрі уваги Координатора. Зусилля і успіхи, досягнуті Національним університетом «Одеська юридична академія», знайшли позитивний відгук і схвалення з боку посла Вілладсена. Досягнуто домовленості про продовження спільної роботи між офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Національним університетом «Одеська юридична академія».