УНІВЕРСИТЕТУ

Джессап, Великий і Потужний, є єдиною проблемою у вашому житті на найближчі 9 місяців, брате, просто займіться цим.

Загальновизнаний міжнародний звичай "Jessapantium amor vitae non sunt servanda", що міститься у ст. 26 Конвенції Закону про тортури у Вашингтоні, округ Колумбія, закріплено, що дослідження є набагато важливішими, ніж їжа, сон, вільний час та інше небезпечне для будь-яких звичайних Джессаповців. Краще помоліться під час досліджень, перетворіть це на свій фетиш і робіть це. Сент-Кроуфорд-Нікарагуан та ваш тренер проповідували, що дослідження можуть покращити ваші публічні виступи.

Якщо ви можете впоратись із питаннями своїх тренерів під час виступів, натисніть гальмо, залиште будівлю та йдіть шукати собі інших тренерів. У цьому божевільному світі немає спокою. Більше того, відповідно до юриспруденції команди Національного університету "Одеська юридична академія", переконливий оратор повинен тримати промову, коли збирається, гуляє в парку, проводить самонавчання; при будь-яких обставинах: свята, побачення та покупки.

Вітаємо команду НУ «ОЮА» та бажаємо подальших успіхів!

2020 JESSUP YEARBOOK2020 JESSUP YEARBOOK