УНІВЕРСИТЕТУ

В умовах сьогодення, як ніколи стрімко розвивається юридична сфера. Будучи флагманом юридичної освіти на півдні України, Національний університет «Одеська юридична академія» активно розвивається та залучає до співробітництва все більше нових партнерів.

До Національного університету «Одеська юридична академія» завітали заступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Володимирович Маловацький, член Вищої ради правосуддя Оксана Євгенівна Блажівська та Голова асоціації Слідчих суддів України Сергій Анатолійович Чванкін, головною темою зустрічі було підписання Договору про співпрацю між Вищою радою правосуддя та Національним університетом «Одеська юридична академія».

«Сьогодні Вища рада правосуддя працює для того, щоб залучити нових, молодих людей до роботи в Апараті Вищої ради правосуддя. Сьогодні, вони приїхали у Національний університет «Одеська юридична академія». Ми підготували пропозиції, підготували Меморандум, договір. Там зазначено, що наші студенти будуть мати можливість знаходитися на практиці, матимуть можливість приймати участь в конкурсі на заміщення тої чи іншої посади- це престижно. Дуже важливо, щоб після закінчення університету вони мали таку можливість. Я думаю, що при формуванні сьогодні Вищої кваліфікаційної комісії,  наші представники обов’язково потраплять туди і будуть приймати участь у відборі спеціалістів в галузі права. Думаю, що тей Меморандум, який ми сьогодні підписали з Вищою радою правосуддя, дозволить нам залишаться центром юридичної науки, юридичної світи у нашій країні».

- відзначив Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Також заступник Голови Вищої ради правосуддя поспілкувався зі студентами, відповів на питання молодих юристів.

«Наукова база достатньо широка. Наукові конференції проводяться достатньо часто. Я бачу, що й рівень цих конференцій достатньо високий. Наука також на достить високому рівні. Ми дуже вдячні за можливість провести сьогодні зустріч, зустрілися з Президентом університету, зустрілися зі студентами. З моєї точки зору, нові обличчя та здібні діти, дуже світлі.  Ми всіх запрошуємо співпрацювати з Вищою радою правосуддя. Ми вважаємо, що юридична наука в нашій країні має розвиватися і розвиток має відбуватися саме за нових студентів, які колись стануть або прокурорами, або адвокатами, або суддями».

• зазначив звступник Голови Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький.

Гостям було проведено екскурсію стінами Університету. Особливо їх вразив бібліотечний фонд вишу, де можна знайти найстаріші примірники юридичних документів, високотехнологічний електронний бібліотечний ресурс, який є одним з найкращих.

«Я дуже рада, що маю можливість бути присутньою у вашій академії. Саме Сергій Васильович надав нам можливість для співпраці. Ми дуже раді цьому, що досягли згоди в Меморандумі. Чули багато від сторонніх осіб про вашу бібліотеку, про ваш електронний ресурс, який дуже гарний, дуже високого рівня. Можу сказати, що ви одні з найкращих у кого наскільки високотехнологічно стоїть саме бібліотека. І Вища рада правосуддя саме планує створити електронну бібліотеку, і в Меморандумі у нас обумовлені ці можливості, для того щоб спільно з вами могли створити її. Сергій Васильович підтримує цю позицію, щоб було спільно створена електронна бібліотека».

-розповідає член Вищої ради правосуддя, член Другої Дисциплінарної палати Оксана Блажівська.

Слід зазначити, що підписаний документ є взаємовигідним, адже Вища рада правосуддя буде отримувати висновки від спеціалістів, провідних професорів та докторів вишу.

Національний університет «Одеська юридична академія» є одним з небагатьох державних закладів вищої освіти, які дбають про працевлаштування майбутніх випускників. Студенти університету гарантовано отримують робоче місце за спеціальністю. Для  того, щоб вони впевнено себе почували на державній службі у Національному університеті «Одеська юридична академія» створено всі умови для проходження студентської практики в органах судової влади, прокуратурі, Парламенті та інших державних структурах.

Подібні Меморандуми сприяють підвищенню кваліфікації як і студентів,  так і викладачів. Натомість Вища рада правосуддя отримує підготовлених знавців для подальшого співробітництва. Такий договір вкотре доводить, що Національний університет «Одеська юридична академія» є лідером у підготовці фахівців та забезпечує гідне працевлаштування своїм студентам, випускникам.