УНІВЕРСИТЕТУ

26 червня 2020 між Управлінням ООН з обслуговування проектів і Національним університетом «Одеська юридична академія» було підписано угоду з розробки навчального курсу і матеріалів для слідчих Державного бюро розслідувань України.

Як результат, вчора відбулася зустріч президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова зі слідчими Державного бюро розслідувань, які прибули в НУ «ОЮА» для проходження курсів підвищення кваліфікації, передбачених грантовою угодою між ЮНОПС, ДБР і НУ «ОЮА».

«Я вважаю, що співпраця з державними органами є пріоритетним шляхом розвитку Національного університету «Одеська юридична академія», адже більшість працівників даних структур зараз, це випускники нашого вузу. Ми завжди дуже стараємося для наших студентів, забезпечуючи їх якісною матеріально-технічною базою, набираючи тільки кращих викладачів. Саме тому ми вважаємося кращим юридичним вузом і саме тому такі курси проходять на базі нашого Університету, адже тут створені всі умови для розвитку не тільки студентів НУ «ОЮА», а й уже готових фахівців»

- прокоментував президент НУ «ОЮА» Сергій Ківалов.

14 вересня вже стартувало навчання першої групи в складі двадцяти слідчих ГБР, які прибули з різних куточків нашої країни, це такі міста як: Київ, Мелітополь, Полтава, Хмельницький, Краматорськ, Львів.

Курс триває тиждень і включає пакет навчальних матеріалів, а також відео лекції, які були розроблені в НУ «ОЮА».

Ключовим завданням Державного бюро розслідувань є своєчасне попередження, виявлення, припинення, швидке розкриття і об'єктивне розслідування злочинів, віднесених до компетенції ДБР. З урахуванням того, що ДБР підслідні кримінальні правопорушення, вчинені суддями, працівниками правоохоронних органів, чиновниками і іншими особами, у яких є можливість впливати на хід кримінального провадження, до посадових осіб ДБР висуваються додаткові вимоги щодо їх професіоналізму та обізнаності правопорушень. Відповідно, слідчі ДБР повинні постійно оновлювати навички здійснення досудового розслідування і отримувати додаткові знання про завдання, методики і особливості здійснення кримінальних проваджень, підслідних ДБР.

Пройшовши курси підвищення кваліфікації в НУ «ОЮА» можна бути впевненими в подальшій якісній роботі співробітників Державного бюро розслідувань, адже всі матеріали були розроблені кращими викладачами Національного університету «Одеська юридична академія».

Навчання відбувається в рамках проекту «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» («ПРАВО-Поліція»), що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу Управлінням Організації Об'єднаних Націй з обслуговування проектів (ЮНОПС) у координації з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС).