УНІВЕРСИТЕТУ

Національний університет «Одеська юридична академія» був визнаний самим спортивним вузом нашої країни. Завдяки новітній матеріально-технічній базі Університету, він розвивається щодня і ставати ініціатором нових, унікальних проектів.

Глава первинної профспілкової організації Національного університету "Одеська юридична академія", віце-президент Федерації боксу Одеської області Федоров Валентин Андрійович почав запуск нового телевізійного авторського проекту "Промоутер" за підтримки Федерації боксу Одеської області! ⠀

На телеканалі Репортер спільно з Дмитром Богомоловим вони піднімають дух одеського спорту, знімаючи серію програм про одеський бокс та інші види єдиноборств. Вони відвідають всі найголовніші спортивні клуби міста і області, також покажуть, як готують чемпіонів зсередини.

Крім того, будуть стежити за світовими новинами і розігрувати цінні призи.

Відзначимо, що прем'єра телевізійного проекту «Промоутер» відбудеться вже сьогодні, 16 жовтня, о 19:00 на телеканалі «Репортер», «Моя Одеса», «Третій Цифровий».