УНІВЕРСИТЕТУ

У стінах Національного університету «Одеська юридична академія» пройшла ювілейна Х конференція «Адвокатура: минуле, сучасність та майбутнє». До форуму підключилися не лише практикуючі адвокати, а й студенти, які тільки розпочинають свою дорогу у цій професії.

Захід пройшов у режимі ZOOM-конференції, адже багато спікерів не могли бути присутні особисто, більше того, завдяки такому формату більше студентів факультету адвокатури НУ «ОЮА» змогли прослухати лекції від кваліфікованих правознавців.

10 років поспіль практикуючі адвокати та  студенти не лише з України, а й із-за кордону обговорюють актуальні проблеми сьогодення.

«Міжнародна конференція, яка сьогодні проходить десятий раз -  ювілейна конференція. Кафедра організації судових, правоохоронних органів та адвокатури, факультет адвокатури нашого університету організовують дану конференцію. Сьогодні приймають участь майже  тисяча адвокатів, це не лише адвокати з України, а й з США, Франції, Білорусії та багато інших країн»,

- зазначив Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

На ювілейній конференції Голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз нагадав гостям, що НУ «ОЮА» - це ЗВО, де отримують якісну освіту, при цьому для успіху студенти мають працювати не покладаючи рук і самоудосконалюватися.

«Академія робить багато для того, щоб виховувати належних професіоналів. Але саме бажання та зусилля, які прикладає академія для цього недостатньо без зворотнього бажання студента – пізнати більше, збагатити себе, розширити свій кругозір. Тому що професія юриста передбачає спеціальну освіту, але без загального, всестороннього розвитку юрист не може зробити кар’єру»,

- розповідає Голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз.

Студентам факультету адвокатури надали можливість прослухати доповіді знаменитих  колег за спеціальністю, розпочинаючі юристи та захисники також приймали активну участь в обговоренні, а кращі студенти самі виступили зі своїми науковими працями.

«Більшість наших студентів підготували тези для участі у конференції. Ці тези будуть опубліковані. У когось це перша, у когось не одна публікація, але у будь-якому випадку – це перші кроки у науковій діяльності»,

- відзначає декан факультету адвокатури НУ «ОЮА» Євгеній Хижняк.

«Керівництво університету усі роки, увесь час існування ЗВО направляє свої зусилля на підвищення професійного рівня підготовки майбутніх юристів, розвиває сферу взаємодії з майбутніми роботодавцями, у тому числі й з адвокатською спільнотою, адже багато наших випускників – це  адвокати і досить успішні, відомі адвокати. Сергій Васильович Ківалов вніс у цей процес розвитку взаємодії з адвокатською спільнотою вагомий внесок»,

- розповідає Нана Бакаянова – завідуюча кафедрою судових, правоохоронних органів та адвокатури НУ «ОЮА».

Нагадаємо, що Національний університет «Одеська юридична академія» - це ЗВО, який не тільки забезпечує адвокатів якісною теоретичною базою. У стінах університету студентам забезпечена  виробнича практика  у  кращих нотаріальних конторах та адвокатських бюро регіона, та головне - офіційне працевлаштування!