УНІВЕРСИТЕТУ

Під егідою Центру міжнародних правових досліджень (Зальцбург, Австрія) спільно з Національним університетом «Одеська юридична академія» для студентів в період карантину були прочитані цикли онлайн лекцій на платформі ZOOM, гостьовими професорами університету Роєм Гонасом, Нейлом Тардіффом і Емре Сенсером.

Студенти дуже вдячні керівництву Національного університету «Одеська юридична академія» за представлену можливість підвищення кваліфікації та розвитку навичок юридичної англійської в курсах «Імпічмент справедливості» Роя Гонаса, «Судовий процес і апеляція в Америці» Нейла Тардіффа і «Актуальні проблеми праворадикального популізму в Європі і Америці» Емре Сенсера, які обов'язково знадобляться їм у професійному майбутні.

Незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, Національний університет «Одеська юридична академія» продовжує розвивати можливості активізації міжнародної академічної мобільності.