УНІВЕРСИТЕТУ

У Національному університеті «Одеська юридична академія» 14 листопада 2020 р. об 11:00, пройшла онлайн-зустріч по проєкту Еразмус+ CRIMHUМ «Модернізація магістерських програм для майбутніх суддів, прокурорів, слідчих з урахуванням європейських стандартів з прав людини».

Взяли участь студенти із Потсдамського університету (Німеччина), Університету Екс-Марсель (Франція), Факультету права Університету м. Рієки, Хорватія, Вільнюського університету (Литва), Білоруського державного університету (Білорусь), Гродненського державного університету ім. Я. Купали (Білорусь), Львівського національного університету імені Івана Франка, Україна, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Громадського об’єднання «Білоруський республіканський союз юристів» (Білорусь).

Студенти Національного університету «Одеська юридична академія ознайомились з діяльністю таких науковців, як професором Грацького університету Томасом Крюссманном та професорами Університету Екс-Марселя Філіппом Бонфійсом та Наташею Колодровски-Данельчич.

З нетерпінням чекаємо закінчення карантинних мір (COVID-19), для відновлення Академічної мобільністі.