УНІВЕРСИТЕТУ

Нещодавно в одній з кімнат гуртожитку Національного університету «Одеська юридична академія» на Академічній, 30 сталося загоряння.

Завдяки злагодженим діям адміністрації та студентського активу гуртожитку студенти були екстрено евакуйовані. Своєчасно прибулі на місце співробітники ДСНС локалізували пожежу та оперативно її загасили. Ніхто з більш ніж 200 учнів не постраждав.

«Я дякую рятувальникам за проявлений професіоналізм.

Зазначу, що пожежна безпека в гуртожитках Одеської юридичної академії є пріоритетним питанням. У коридорах на кожному поверсі розташований план евакуації на випадок надзвичайної ситуації, покажчики пожежних виходів, ревуни, що оповіщають про пожежу, вогнегасники і гідранти, до яких насоси подають воду з резервуара. У будівлях нашого університету регулярно проводяться навчання, зокрема, на базі гуртожитку №9.

Саме тому, чітко знаючи, як потрібно діяти в подібній ситуації, староста гуртожитку, студент першого курсу магістратури факультету цивільної та господарської юстиції Гліб Кубрак проявив відвагу і рішучість. У перші хвилини пожежі юнак вибив двері і, розмотавши пожежний рукав, за допомогою гідранта почав гасити пожежу. Завдяки цим діям полум'я не поширилося на коридори і інші кімнати.

Причини пожежі встановлять фахівці. У свою чергу, хотів би відзначити, що різного роду обігрівальні прилади не могли спровокувати спалах, оскільки в наших гуртожитках давно стартував повноцінний опалювальний сезон: в кімнатах комфортна тепла температура, а в кранах є гаряча вода.

Найбільш постраждалі через задимлення кімнат студенти були переселені в інше крило гуртожитку.

Ще раз нагадаю: для іногородніх студентів, а таких в Одеській юридичній академії більше 90%, гуртожитки - це другий дім. Наше завдання в будь-яких ситуаціях забезпечувати учням комфортні і безпечні умови проживання,»

- прокоментував ситуацію Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.