УНІВЕРСИТЕТУ

30 листопада 2020 року кафедра міжнародного та європейського права Національного університету «Одеська юридична академія», в рамках модуля Жана Моне «ЄС як глобальний актор і агент змін», провела Всеукраїнську наукову студентську конференцію «75-а річниця ООН: сучасний стан та розвиток міжнародного права».

Урочисте відкриття конференції проводили завідуючий кафедрою міжнародного та європейського права, д.ю.н., доцент Бігняк Олександр Валентинович, проректор з міжнародних зв’язків д.ю.н., професор Туляков В’ячеслав Олексійович та почесна гостя – Юлія Іванівна Зайченко, заступниця Керівника Офісу парламентської реформи Проекту ЄС та Програми розвитку ООН.

Дбаючи про безпеку учасників в зв’язку COVID-19, Всеукраїнська конференція проходила на платформі Zoom, а тому до наукового обговорення змогли долучитися студенти з різних університетів України. Зокрема, до наукового дискурсу та обговорення найбільш гострих і актуальних питань міжнародного публічного права, права Європейського Союзу та міжнародного приватного права приєдналися студенти зі Київського торговельно-економічного університету, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Західноукраїнського національного університету, Одеського педагогічного коледжу, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Міжнародного гуманітарного університету та, звісно, студенти Національного університету «Одеська юридична академія».

Чільне місце в дискусіях посідати питання захисту прав людини, особливо в період збройних конфліктів, участь та статус міжнародних організацій, питання міжнародного кримінального права, міжнародного права безпеки, відповідальності в міжнародному праві, космічного та повітряного права, міжнародного економічного права та права розвитку, права Європейського Союзу та міжнародного приватного права.

Наукове спілкування допомагає студентам впевнено рухатись на шляху становлення як юриста-міжнародника. Вітаємо учасників з успішною участю у Всеукраїнській науковій студентській конференції «75-я річниця ООН: сучасний стан та розвиток міжнародного права» та бажаємо подальших наукових досягнень!