НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Захищеність студентів понад усе. Заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук разом з Президентом Національного університету «Одеська юридична академія» Сергієм Ківаловим проінспектував один з гуртожитків ЗВО на предмет пожежної безпеки. Представник Міністерства оглянув кімнати студентів, переконався, що коридори оснащені планами евакуації і правилами поведінки при надзвичайній ситуації.

Нагадаємо, минулого тижня в одній з кімнат студентського гуртожитку сталася пожежа. Завдяки підготовчій роботі з учнями евакуація зайняла лічені хвилини. Ніхто з більш ніж 200 студентів не постраждав.

«Безпека вищої освіти - це першочергове завдання керівництва будь-якого вузу. Ми побачили по ситуації, яка нещодавно відбулася в гуртожитку, що пожежна безпека в Одеській юридичній академії знаходиться на вищому рівні. По суті, два хлопця забезпечили початкові заходи, коли треба було локалізувати вогонь. Вже потім приєдналися пожежники, які повністю загасили пожежу »,

- зазначив заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук.

Напередодні, в день 23-річчя НУ «ОЮА», Ігор Гарбарук нагородив студентів ЗВО Гліба Кубрака і Олексія Могу грамотами Міністерства освіти і науки України за проявлені мужність і оперативність в боротьбі з пожежею. У перші хвилини пожежі староста гуртожитку Гліб Кубрак, розмотавши пожежний рукав, почав гасити пожежу. Завдяки цій операції вдалося не допустити подальше поширення вогню на сусідні кімнати і коридори.

«Те, що завжди відрізняє Одеську юридичну академію - це сила духу. Сила духу, яка йде від керівника Академії, професорсько-викладацького складу і продовжується в кожного студента, які працюють і роблять все, для того щоб Академія процвітала, щоб вона була кращим юридичним вузом країни. З цим визначенням «сила духу» я хочу нагородити грамотами-подяками Міністерства освіти і науки Кубрака Гліба Олеговича і Могу Олексія Олеговича. Це герої нашого часу. Герої, які не побоялися втратити здоров'я, можливо і життя, щоб врятувати життя інших. Вони гідні ваших оплесків »,

- урочисто оголосив Ігор Гарбарук.

Гуртожиток на Академічній 30 було відбудовано з руїн. Сьогодні це сучасний студентський гуртожиток, який бере участь в реалізації програми «Зелений університет». На даху будівлі встановлені сонячні колектори.

«Коли я відвідував кімнати гуртожитків, згадав власні студентські роки. Ми - молоді хлопці - розмістилися в кімнаті, яка була розрахована на трьох осіб, а нас там жило п'ятеро. Фактично не було місця, щоб навіть пройти між ліжками. Такі ось були спартанські умови. І зараз, коли я бачу кімнати, розраховані на двох осіб, з санвузлом, з красивим інтер'єром, я розумію, які титанічні зусилля було докладено керівництвом Юридичної академії, щоб відбудувати цей будинок. Я можу побажати студентам тільки одне: вчіться, отримуйте знання, підтримуйте добрі традиції, які заклало ваше керівництво! Я дуже ціную керівництво Одеської юридичної академії, з великою повагою ставлюся до Сергія Васильовича Ківалова, який дбає не тільки про навчальний процес, а й про комфортне життя, про побут студентів »,

- каже Ігор Гарбарук.

Гуртожитки є другою домівкою для юнаків і дівчат, які приїхали вчитися до Одеси з усіх куточків країни. А таких в НУ «ОЮА» понад 95%. Тому ідеальний стан гуртожитків, безпеку проживання в них завжди будуть пріоритетом для керівництва університету.