УНІВЕРСИТЕТУ

Національний університет «Одеська юридична академія» - це флагман у сфері вищої юридичної освіти на півдні України. Щороку тисячі абітурієнтів вступають до лав справжніх  професіоналів, яких випускає Університет. НУ «ОЮА» продовжує проводити дні відкритих дверей в режимі  online, цього разу з ініціативою проведення виступили студенти факультету цивільної та господарської юстиції.

Кожного разу великий інтерес до Інтернет-трансляції зі сторони вступників показує ефективність такої форми спілкування, на якій майбутні студенти мають можливості ближче познайомитись з кожним факультетом, задати свої запитання та дізнатися більше. Оскільки епідемія коронавірусу внесла свої корективи у роботу Університету,   такі форми проведення дня відкритих дверей  почали проходити на постійній основі.

Ініціаторами проведення трансляції виступили студенти 3-го курсу факультету цивільної та господарської юстиції, а саме Катерина Елькнер - голова студентської ради факультету, Вікторія Красова – голова Профспілки факультету, Вікторія Ясаджи – староста 3-го курсу та Кирил Манжос- голова студентської комісії з профорієнтаційної роботи. Інтерес до трансляції зібрав близько 200 учасників – майбутніх вступників Університету.

«Коли я дивилась ефіри, які проводяться, то зі сторони студентки було б цікаво почути думку таких самих дітей, які зовсім недавно були тими ж абітурієнтами, я подала ідею на факультет, ми трохи попрацювали над цим і вийшло все навіть набагато краще, ніж очікувалось.Учасники ефіру, здебільшого це були абітурієнти, дуже активно задавали питання різного роду, і мені здалось, що нам вдалось встановити з ними контакт.Пандемія внесла свої корективи, але навіть через такі обмеження нам, нехай не в повній мірі, але вдалось познайомити з факультетом та університетом», - розповідає голова студентської ради факультету цивільної та господарської юстиції Катерина Елькнер.

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

НУ «ОЮА» - это один из немногих УВО, который взял на себя обязанность трудоустройства студентов и выпускников, хотя это и не предусмотрено действующим законодательством. Университетом заключены договоры со многими государственными учреждениями и силовыми структурами, такими, как Национальная полиция Украины, Генеральная прокуратура, НАБУ, ГБР, Министерство юстиции Украины, где студенты проходят стажировку и потом трудоустраиваются. Более того, заключаются договоры с нотариусами, адвокатскими объединениями, проводятся ярмарки вакансий и собеседования с предприятиями и организациями, которые заинтересованы в том, чтобы привлекать к себе на работу молодых специалистов. И этот процесс происходит на постоянной основе. Таким образом, стопроцентное трудоустройство студентов и выпускников является одним из главных приоритетов в работе УВО уже в течение 23 лет.

Следует отметить, что для поступающих на постоянной основе действует бесплатный Консультационный центр, где работают специалисты, которые помогут разобраться с особенностями вступительной кампании 2021 года. Также, впервые в Украине совместно с Google был разработан виртуальный 3D-тур по университету, где каждый желающий имеет возможность пройти по коридорам Университета, посетить аудитории, спортивные площадки и общежития. Локации с 3D-панорамами доступны на официальном сайте университета, а также в Google-картах. Виртуальный тур создает эффект полного присутствия.