НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«Непоправна втрата для багатотисячного колективу Національного університету« Одеська юридична академія» - пішов з життя доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України Юрій Миколайович Оборотов.

Його життя було прикладом самовідданого служіння науці, найвищого професіоналізму, толерантності та інтелігентності.

Юрій Миколайович стояв біля витоків створення і розвитку нашого вузу. Його організаторський талант проявився з перших років роботи в університеті, він очолював Інститут європейського і національного права Одеської державної юридичної академії, довгі роки був проректором з наукової роботи і завідувачем кафедрою загальнотеоретичної юриспруденції.

Креативність, новаторство, неординарне професійне мислення присутні у всіх його починаннях, що дозволило стати Юрію Миколайовичу визнаним вченим як в Україні, так і за кордоном. У Юрія Миколайовича поєднувалися принциповість, сміливість, послідовність у відстоюванні своїх поглядів, з демократичністю, толерантністю, інтелігентністю доброзичливістю.

Володіючи енциклопедичними по широті наукових інтересів знаннями, Юрій Миколайович став не тільки гідним продовжувачем славних традиції Одеської школи права, але і вченим, збагатившим її новими ідеями і створившим свою наукову школу. Його учні - гордість не тільки університету, а й юридичної науки країни в цілому. Глибина його наукових знань завжди захоплювала і надихала, відкривала нові горизонти не тільки в осягненні права, але і світорозуміння в цілому. Юрій Миколайович володів неповторним науковим стилем викладу і ораторськими здібностями. Його перу належать іскрометні епіграми і вірші. Його лекції - приклад віртуозного володіння словом.

Пам'ять про Юрія Миколайовича Оборотова - Людину, вченого і педагога з великої літери назавжди залишиться в наших серцях. Вічна пам'ять!» - висловив співчуття рідним і близьким Президент НУ «ОЮА» Сергій Ківалов.

Прощання з Юрієм Миколайовичем Оборотова відбудеться 2 січня о 12:00 в Спасо-Преображенському кафедральному соборі за адресою: Соборна площа, 3. Прощання пройде з дотриманням жорстких карантинних обмежень і обов'язковим використанням захисних респіраторів.