УНІВЕРСИТЕТУ

"Любі друзі!

Я не буду оригінальним, кажучи, що 2020 рік був вкрай складним і запам'ятається нам надовго. Так, він був важким, кризовим, але, для когось і щасливим.

Хтось здійснив мрію, знайшов свою дорогу і долю. У когось сталося щасливе поповнення в родині, і хтось вперше став матір'ю і батьком. І всі ми навчилися цінувати справжні людські та сімейні цінності, головні моменти в своєму житті.

Подолати труднощі, тобто взяти верх над життєвими ситуаціями і вийти з них переможцями, - це теж щастя. У кожного своє визначення прожитого року.

Тому, підводячи підсумки, давайте налаштуємося на позитив. Залишимо в минулому біди і печалі. А з собою візьмемо мудрість, досвід і сили, які ми придбали!

Кожному я бажаю в наступаючому 2021-му році здоров'я та благополуччя, удачі та любові, досягнень і процвітання! І нехай збудеться все задумане!

З прийдешнім 2021-м роком!», - привітав колектив Національного університету «Одеська юридична академія» президент університету, академік Сергій Ківалов.