НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«Зовсім небагато часу залишається до того моменту, коли засяє на небі Віфлеємська зірка і настане один з найбільш великих і радісних Православних свят - Різдво Христове! В цей день, більше 2000 років тому, в світ прийшов Спаситель Христос, який спокутував гріхи людей і дав нам всім нове життя. Саме з цього моменту для людства настала нова ера - ера милосердя!

Повчальна і сама історія Різдва Христового. Святій Родині не знайшлося місця в готелях Віфлеєму, і тому Божественне Немовля народилося в яслах, де утримували худобу. Звістку про Нього теж першими отримали прості пастухи, які почули спів ангелів на небесах.

Тому в день Різдва Христового я хочу побажати кожному з нас в першу чергу мати добре серце! Серце, в якому завжди живе любов! Адже саме турбота про своїх рідних, близьких, допомога всім, хто потребує підтримки, і робить нас щасливими.

Любі друзі! Я бажаю вам бадьорості духу, віри в краще, добра і світла! В історії бували часи незмірно важчі, але людство успішно їх долало. Нехай світло Віфлеємської зірки прийде до ваших осель, нехай у ваших родинах завжди панують радість і благополуччя, а в серцях - віра і любов!

Зі святом! З Різдвом Христовим!" - привітав Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» академік Сергій Ківалов.