УНІВЕРСИТЕТУ

«Зимові свята тривають. На черзі - Старий Новий рік.

Ми звикли проводити цей день у колі сім'ї за традиційно святковим столом. Старий Новий рік - це час, коли потрібно відпустити старі думки,старий настрій і відкрити своє серце для чогось нового!

Це хороший привід привітати своїх близьких, побажати їм щастя, любові, радості, сімейного тепла і затишку, міцного здоров'я і достатку.

Сама природа благоволить до Старого Нового року - в Одесі, якраз напередодні свята, випав сніг.

Дорогі друзі, щиро бажаю вам позбавитися від всього старого і непотрібного і з нової сторінки почати цей рік! Нехай буде щедрим щовечора, нехай буде добрим і вдалим для вас кожен день! А все, що не здійснилося в старому році, нехай обов'язково збудеться в новому! Давайте берегти один одного!

Зі святом!" - привітав Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області, Президент Національного університету «Одеська юридична академія» академік Сергій Ківалов.