УНІВЕРСИТЕТУ

«Можна скільки завгодно говорити про переваги дистанційного навчання і онлайн-лекціях. Так, вимушені заходи, так, здоров'я - перш за все.

Але ніщо не замінить цінності людського спілкування. Тепер ми будемо це цінувати ще більше!

Сьогодні я вітаю наших студентів з поверненням до повноцінного навчального процесу! Ми готувалися до цього довгоочікуваного дня, максимально намагаючись зробити комфортним ваше перебування в Національному університеті «Одеська юридична академія» та Міжнародному гуманітарному університеті. Вас зустріли світлі просторі аудиторії і затишні теплі гуртожитки.

Любі друзі! Будьте старанними в навчанні, беріть участь в конференціях, творчих і спортивних заходах! І не забувайте, що студентські роки - найкращі і більш за все запам'ятовуються!», - сказав президент Національного університету «Одеська юридична академія», академік Сергій Ківалов.