УНІВЕРСИТЕТУ

19 лютого відбувся онлайн тренінг від Erasmus Student Network у співпраці з Національним Еразмус+ офісом в Україні, участь у якому приймали відділи міжнародних зв’язків українських вищів та представники студентського самоврядування. Координатори проекту детально презентували програму студентської мережі, в рамках якої міжнародний зв'язок студентської спільноти університетів може зміцнитися.

ESN це неприбуткова громадська організація, що опікується студентами, які приїхали в Україну, які їдуть в інші країни, і які уже приїхали з обміну Еразмус по принципу «студенти допомагають студентам».

Erasmus Student Network відкриває багато дверей як національним, так і іноземним здобувачам вищої освіти. Для українців це чудова можливість розширити свій кругозір, взаємодіючи з людьми інших націй і культур, а для іноземного студента - шанс знайти спільноту для спілкування і кооперації в нашій країні, що не завжди виходить поодинці.

Координатори зустрічі показали неймовірну готовність покращувати процеси студентської мобільності та зміцнювати міжнародну студентську мережу. Відділ міжнародних зв'язків НУ ОЮА дякує Erasmus Student Network за тренінг і висловлює надію на подальшу плідну кооперацію.