НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Які предмети потрібно скласти щоб вступити на спеціальність право ?

Для вступу до Національного університету «Одеська юридична академія»  на спеціальність 081 «Право»:

для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра зі спеціальність 081 «Право» зарахування відбувається шляхом конкурсного відбору: за результатами фахових вступних іспитів – українська мова (диктант) і правознавство;

для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти необхідно подати до приймальної комісії три сертифікати  зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, Історії України та на вибір або математика або іноземна мова;

для вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра враховується  зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, математики або історії України та фахове вступне випробування.

для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти для вступу за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» враховуються результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови у формі тесту з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська) 2020 та 2021 років та результати єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей, складовими якого є тест з права та тест загальної навчальної правничої компетентності складеного у рік вступу.

Чи можливо займатися саморозвитком в університеті?

Звичайно, окрім самого навчання, кожен бажаючий може знайти собі заняття по інтересам. Якщо цікаво займатися науковою діяльністю, то можна приєднатися до Студентського наукового товариства, приймати участь у наукових конференціях, олімпіадах та конкурсах. Якщо цікавить сфера творчості, то є змога долучитися до клубів хореографії, вокалу та ін. Розвиватися можна і в спорті. На базі Університету діють десятки спортивних секцій, а їх вихованці регулярно виборюють перші місця на українських та зарубіжних чемпіонатах.

Чи можливо вступити на спеціальність право зі сертифікатом ЗНО з географії на контракт?

Вступ до Національного університету «Одеська юридична академія» з  2021р.  здійснюється лише на основі  трьох сертифікатів з Української мови та літератури, історії України  та на вибір або математика або іноземна мова.

Якщо не склав ЗНО, можу я вступити до НУ «ОЮА»?

Структурний підрозділ НУ «ОЮА», Юридичний фаховий коледж, приймає студентів без сертифікату ЗНО. На базі атестату про повну загальну середню освіту, абітурієнт вступає одразу на 2 курс коледжу, а після його закінчення може вступити до 3 курсу НУ «ОЮА» для отримання ступеню бакалавра.

Для того щоб вступити на факультети за спеціальністю «Право» чи можу я скласти ЗНО лише з української мови?

Для вступу до Національного університету «Одеська юридична академія»  на спеціальність 081 «Право»   обов’язково повинен бути сертифікат саме з української мови та літератури.

Чи буде практика під час навчання?

Так, починаючи з 2-го курсу кожен студент має можливість отримати справжню юридичну практику у різноманітних державних установах, юридичних фірмах та адвокатських об’єднаннях. Також у кожного студента є можливість стажуватися у Юридичній клініці Національного університету «Одеська юридична академія».

Який мінімальний прохідний бал на спеціальність «Право» та «Міжнародне право»?

Конкурсний бал для вступу  до Національного університету «Одеська юридична академія»   на основі повної загальної середньої освіти не може бути меншим ніж 140 балів для спеціальностей галузей знань 08 “Право”, 28 “Публічне управління та адміністрування”, 29 “Міжнародні відносини”.

Можу я почати працювати по спеціальності під час навчання в НУ «ОЮА»?

Так, керівництво Університету та педагогічний колектив всіляко підтримують студентів, що працюють у юридичній сфері. Також на факультетах нашого Університету кожного року відбуваються «Ярмарки вакансій» в яких приймають участь провідні юридичні організації та адвокатські об’єднання, що дає можливість кожному зацікавленому студентові працевлаштуватися.

Коли можна подати документи в університет для вступу?

З 1 липня буде відкритий доступ на платформі для того щоб зареєструвати електронний кабінет вступника і лише з 14 липня по 23 липня через електронний кабінет можна подати заявку на вступ до університету.

Чи співпрацює НУ «ОЮА» з зарубіжними закладами вищої освіти?

Наш Університет співпрацює з понад 30-ма провідними ЗВО зі всього світу, що у свою чергу дозволяє нашим студентам навчатися закордоном, виборювати гранти, стажуватися за міжнародними університетськими програмами та ін.

Також у рамках цієї співпраці наш Університет відвідує кожен місяць велика кількість викладачів з закордону. Наші студенти мають можливість відвідати їх курс лекцій, поспілкуватися та перейняти досвід .

Чи потрібен результат ЗНО з математики в 200 б. шкалі?

Для вступу до вищого закладу освіти випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не планують використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, отримають тільки оцінку за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту). Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня і отримають результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту) і 100-200 балів за рейтинговою шкалою зовнішнього незалежного оцінювання.

Як складно оселитися в кімнату гуртожитку? Чи далеко гуртожиток знаходиться від учбового корпусу?

В гуртожиток може оселитися кожен бажаючий студент. В одній кімнаті, зазвичай, може проживати від двох до трьох осіб. На кожному поверсі є кухня. Кімнати, в яких проживають студенти, є власний душ з гарячою водою.

До учбового корпусу з гуртожитку можна дійти пішки за 10-15 хвилин.

 Для вступу на бакалаврат чи можу я подати сертифікати ЗНО 20-го року?

 У 2021 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури 2018-2021 років.

Чи є в НУ «ОЮА» бюджетні місця?

Так, є на кожній спеціальності. Нашому Університету кожного року надається велика кількість бюджетних місць. Кожен, хто набирає за результатами ЗНО необхідний середній бал, буде зарахований на бюджетну форму навчання.

Які документи треба подавати в університет?

При вступі до Національного університету «Одеська юридична академія»  вступник подає:
заяву встановленого зразка;
копія документа, що посвідчує особу;
чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
копія індивідуального податкового номеру;
копія сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) або екзаменаційного листка єдиного фахового вступного випробування/ єдиного вступного іспиту;
копія військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних;
копія документа державного зразка  про раніше здобутий освітньо-професійний ступінь “Молодшого спеціаліста”, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього.

Копії всіх документів приймаються за умови пред’явлення оригіналу.

 Чи можу я подати документи на дві спеціальності в університеті?

Вступник може подавати документи на різні спеціальності, за умови якщо сертифікати зно, передбачені вступом на цю спеціальність.

В НУ «ОЮА» є лише спеціальність «Право»?

В нашому Університеті, окрім юридичної спеціальності, є факультети по підготовці журналістів, соціологів, психологів, політологів, філологів та спеціалістів з сфери менеджменту і комп’ютерних технологій.

Якщо я складаю ЗНО тільки з української мови (без літератури) я зможу вступити до НУ «ОЮА»?

Так, звісно якщо складати ЗНО тільки з української мови ( без літератури), ви зможете вступити на факультет Кібербезпеки та інформаційних технологій(121,122,123)