УНІВЕРСИТЕТУ

На базі факультету міжнародно-правових відносин функціонує Telegram-bot @mpv_nuoua_bot.

Mpv_bot - це сучасний помічник студента. За допомогою одного кліка студенти факультету МПВ можуть дізнатися: план навчання; приклад написання заяв; реквізити для оплати контракту за навчання і для оплати гуртожитку; рейтинг студентів на отримання стипендії та багато іншого.

Тепер даний бот може бути корисний не тільки для студентів факультету міжнародно-правових відносин, але і для студентів інших структурних підрозділів НУ «ОЮА». Завдяки оновленням, які вийшли у бота, можна знайти інформацію про:

- Курсову роботу

«Не знаєш як правильно оформити курсову? Які загальні вимоги до курсової роботи? Хочеш побачити приклад написання українською або англійською мовами? Швидше обирай потрібну команду в меню бота (де клавіатура) або просто напиши слово «курсова» і я тобі допоможу!», - повідомляє mpv_bot.

- Практику

Тут ви можете дізнатися свій алгоритм дій, що стосується практики; про напрями на практику; про базипроходження практики і про всю необхідну документацію. А також про те, як підготуватися до самого захисту практики.

- Тести

Це, мабуть, одне з найцікавіших оновлень бота. Кожного студента чекають тести ЗНО, а найголовніше в досягненні успіху в будь-якій сфері - це постійна практика і тренування. Обирай команду «тести» і закріплюй свої знання з предметів, які вивчаєш. На даний момент у бота є тести з предметів Міжнародне публічне право і Міжнародний захист прав людини, але незабаром з'являться тести і з інших дисциплін.

- Розклад

Також кожен студент НУ «ОЮА» зможе знайти свій розклад, написавши боту абревіатуру свого факультету. Тому що всі разом ми - одна велика родина!