УНІВЕРСИТЕТУ

У цей прекрасний та яскравий весняний день, напередодні Великодня, великий та дружній колектив Національного університету «Одеська юридична академія» вітає з Днем народження видатного громадського та політичного діяча, Заслуженого юриста України, почесного громадянина міста Одеси та Одеської області, академіка, президента НУ «ОЮА» Сергія Васильовича Ківалова!

З самого народження і по цей день, покладаючи всі свої сили, Ви створювали добро, заряджали всіх своєю потужною позитивною енергією та надихали творити зміни разом з Вами.

Вже понад 20 років стрімко розвивається та успішно функціонує один з найкращих юридичних закладів вищої освіти України - Національний університет «Одеська юридична академія», який був створений, побудований та розвинений саме завдяки зусиллям Сергія Васильовича.

Він ніколи не забував і про звичайних громадян. Створивши в місті Одеса першу в Україні Юридичну клініку, Сергій Васильович  допоміг тисячам одеситів у розв'язанні найболючиших питань, зібравши в клініці висококваліфікованих юристів, яким не байдуже рідне місто та його мешканці.

Сергію Васильовичу, Ви - взірець для кожного з нас! Багатотисячний колектив Національного університету «Одеська юридична академія» щиро вітає Вас з Днем народження. Ми вдячні за Вашу постійну підтримку, за мудрі поради та позитив, який втілюєте в нас. Хочеться побажати Вам надалі залишатися таким завзятим, оптимістичним, енергійним та мудрим. Нехай молодість духу та тіла ніколи не покидаюсь Вас. Бажаємо, щоб життя було наповнене  лише щастям, великими звершеннями, щирою любов‘ю рідних і близьких та добробутом.

З Днем народження, Сергію Васильовичу!