УНІВЕРСИТЕТУ

23 квітня 2021 року була проведена лекція англійською мовою американського професора Дж. Холмса Армстеда. Лекція складалася з трьох частин: «Правові норми, сформовані в результаті Гаазької та Женевської конвенцій», «Правила, що кодифіковані та включені до Статуту Міжнародного кримінального суду (Гаага, Нідерланди)» та «Вплив встановлених норм на сучасний захист прав і свобод людини та громадянина»

На лекції були присутні 25 студентів та аспірантів університету.

Доктор Дж. Холмс Армстед - професор міжнародного права у військово-морському коледжі США. Більше 40 років він викладав міжнародне право, стратегію та політику національної безпеки. Він також читав лекції у Британському коледжі об'єднаних служб, викладав як запрошений професор в університеті де’Пау у Франції та у Річмондському коледжі Лондонського університету. В 2016 році він був призначений професором програми Фулбрайта в Україні.