НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Перше травня - улюблене свято нашого народу. Багато хто вже і не згадає, що виник він на іншій півкулі Землі з метою захистити права робітничого класу і довгий час носив політичне забарвлення.

Перше травня давно святкується у всьому світі. Сьогодні це свято відзначається в 142 країнах! В Україні 1 Травня - День праці, що є при цьому календарним вихідним днем.

Але як би не перейменовували Свято Першого травня, він залишається для нас всіх святом весни. Ось і в Одесі після холодного квітня у Першотравневе свято до нас прийшло довгоочікуване тепло.

Любі друзі! Прийміть найщиріші вітання з Першотравнем - святом усіх, хто своєю щоденною працею розвиває нашу країну, нашу область, наше місто! Висловлюю слова подяки лікарям, вчителям, юристам, інженерам, службовцям, підприємцям, журналістам, - всім, хто забезпечує життєдіяльність нашого суспільства, створює матеріальні й духовні блага.

Сподіваюся, травневі свята дадуть всім можливість побути з близькими, в колі рідних і друзів. Нехай у ваших родинах панує мир, злагода і добробут!

Зі святом!