НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

НУ «ОЮА» постійно підтримує студентське життя Університету та проводить оздоровчі, культурні та наукові заходи. Так, кафедрою фізичного виховання при підтримці керівництва закладу, президента С.В. Ківалова та Первинної профспілкової організації була проведена щорічна Спартакіада між студентами НУ «ОЮА».

На базі Університету знаходиться велика кількість сучасних просторих майданчиків для різних видів спорту. Розвинена матеріально-технічна база сектору фізичного виховання допомогла спортсменам нашого закладу за лічені тижні прийти у форму після карантину та ретельно підготуватися до змагань.

Спартакіада – це велика подія, навколо якої збираються всі прихильники спорту нашого Університету, тому керівництво НУ «ОЮА» та викладачі кафедри фізичного виховання всіляко сприяли відновленню спортивного життя у стінах закладу після карантинної паузи. До початку Спартакіади починають формуватися команди зі всіх факультетів, які потім борються за першість у таких видах спорту як: баскетбол, волейбол, футзал, футбол, настільний теніс, бадмінтон та шахи.

Учасники спортивної події переконані, що завдяки таким змаганням формується командний дух, жага до перемоги та мотивація розвиватися у різних спортивних напрямах. 

Підсумовуючи результати змагань, перемогу вибороли:

  • 1 місце – Факультет цивільної та господарської юстиції

  • 2 місце – Факультет прокуратури та слідства (кримінальна юстиція)

  • 3 місце – Соціально-правовий факультет

Вітаємо переможців Спартакіади і бажаємо командам, які не ввійшли в трійку лідерів, не засмучуватися, адже це не остання спортивна подія у стінах нашого Університету і кожен бажаючий може знову взяти участь у майбутніх турнірах.