НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

15 травня 2021 року з нагоди святкування дня Європи в Україні відбулася онлайн-зустріч студентів Університету з суддею Европейського суду з прав людини, відомим юристом професором Лятіфом Гусейновим.

Суддя Гусейнов розповів про особливості захисту прав людини у контексті вакцинації, обмеження прав або надання привілеїв особам з паспортами вакцинації та висловив надію, що в Україні вакцинація населення буде проведена на европейському рівні.

Також професор Гусейнов запропонував студентам Університету онлайн-обговорення теми пропорційності обмеження прав людини, участь у якому взяла група факультету цивільної та господарської юстиції під керівництвом доцента Анастасії Підгородинської.

Свою повагу суддя Гусейнов висловив Президенту Національної Університету «Одеська юридична академія», академіку Сергію Васильовичу Ківалову.

Лятіф Гусейнов - суддя Європейського суду з прав людини, обраний від Азербайджанської Республіки. Професор, доктор юридичних наук. Автор книг і публікацій з міжнародного правом, наприклад, «Концепції «гуманітарного втручання» в світлі позитивного міжнародного права».