НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Незабаром розпочнеться вступна компанія до закладів вищої освіти і більшість випускників шкіл почали активно вибирати місце їх майбутнього навчання. Але обмежені карантинні заходи в України не дозволили майбутнім вступникам ближче ознайомитися з університетами та їх структурою.

Хоч і обставини, викликані пандемією COVID-19, внесли свої зміни, але НУ «ОЮА» вдало асимілювався до нових умов і зміг провести День відкритих дверей, додержуючись всіх карантинних умов.

Актова зала Університету була повністю заповнена майбутніми вступниками та їх батьками. Велика зацікавленість абітурієнтів у вступі саме до НУ «ОЮА» не випадкова. Навіть під час світової пандемії, коли майже всі заклади освіти опинились в скрутному становищі, Національний університет «Одеська юридична академія» продовжив свій розвиток. З 2020 року була проведена велика модернізація матеріально-технічної бази, яка являється найкращою в країні, впроваджена новітня онлайн-система навчання. Наразі всі структурні підрозділи закладу існують в онлайн режимі, факультети мають не лише особисті вебсайти, а й сторінки у соціальних мережах та Telegram-боти, які полегшують навчальний процес для студентів та викладачів. 

День відкритих дверей пройшов у гібридному форматі – безпосередньо в актовій залі Національного університету «Одеська юридична академія» та через екрани своїх комп’ютерів та смартфонів. Кожен бажаючий міг у режимі онлайн долучитися до трансляції у Facebook, Instagram та YouTube. Президент Університету, С.В. Ківалов вважає, що таке нововведення – надзвичайно важливе, адже таким чином до події приєднуються вступники зі всіх куточків України, які не мають можливості відвідати м. Одеса.

Першим з привітальним словом до абітурієнтів звернувся Ківалов Сергій Васильович – президент Університету:

«Цей заклад дійсно вважається одним з найкращих, і не тільки в Україні. Наші найголовніші переваги – це сучасна матеріально-технічна база, висококваліфікований викладацький склад, а також сучасна онлайн-система навчання. Карантин ніколи не заважав нашому учбовому процесу, завдяки вчасно впровадженій Інтернет-системі навчання.

Ми цінуємо статус нашого Університету, тому викладачі завжди приділяють велику увагу якісному навчанню. Тому наші випускники і вважаються одними з найкращих на ринку праці» 

Сергій Васильович підкреслив й те, що НУ «ОЮА» - один з небагатьох закладів вищої освіти, який веде навчальний процес іноземними мовами. Кожен студент закладу з першого курсу може почати відвідувати лекції з юридичних дисциплін, які проводяться англійською, німецькою, французькою, італійською та ін. мовами. 

На Дні відкритих дверей також був присутній спеціально запрошений лектор – суддя Верховного суду Польщі  Каміль Зарадкевич.

«Я дуже вдячний Президентові закладу за запрошення викладати свій власний курс. Студенти, з якими я мав можливість попрацювати, мене здивували своїми знаннями, своєю жагою та натхненням. НУ «ОЮА» дуже відрізняється своїм рівнем розвитку. Я насолоджувався учбовим процесом. Сподіваюсь, що наше співробітництво між Україною та Польщею продовжиться. І ми будемо всіляко цьому сприяти».  - суддя Верховного суду Польщі, професор Каміль Зарадкевич.

На заході вступникам розповіли не тільки про модернізовану матеріально-технічну базу та унікальний навчальний процес Університету, а й про спорт та дозвілля, які є невід’ємною частиною студентського життя.

В свою чергу Федоров В.А., відповідальний секретар приймальної комісії, дав відповіді на найпопулярніші запитання щодо вступної кампанії, а Гайслер В. П., голова Студради, розповіла про студентський лад, спортивне та культурне життя в стінах академії.

Приємним сюрпризом для абітурієнтів стала лотерея, переможець якої отримав великий подарунковий бокс від Президента Університету, Студентської ради та Первинної профспілкової організації.

Наприкінці святкового заходу в актовій залі, вступників та їх батьків познайомили з деканами та директорами структурних підрозділів, які потім у спеціально відведених аудиторіях провели ознайомчі лекції зі вступниками та відповіли на всі їх запитання.

Нагадуємо, що на території Університету функціонує Консультаційний центр допомоги вступників, який розташований на базі приймальної комісії. Центр працює з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00. Отримати консультацію можна і за телефоном, звертайтеся за номером (048) 719-88-00.