НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

Студенти факультету міжнародно-правових відносин взяли участь в роботі англомовного круглого столу, присвяченого свободі вираження. Захід був організований в онлайн форматі доцентом кафедри міжнародного та європейського права, кандидатом юридичних наук Дроновим Владиславом Юрійовичем в рамках роботи студентського наукового міжнародного багатомовного гуртка з міжнародного права «INTERNATIONAL CLUB».

В роботі круглого столу взяли участь і зарубіжні гості: лектор Ясського університету ім. А. І. Кузи (Румунія) Кармен Молдован та студенти цього університету Гібріела Чобу, Мадаліна Петра, Бьянка Марія Бурсук.

Питання свободи вираження важливі в усі часи, але особливо вони актуалізувалися в період поширення коронавирусной інфекції, що також обговорили учасники заходу. Були представлені презентації, присвячені свободі вираження, її обмеженням, свободі преси, доступу до конфіденційної інформації, свободі віросповідання, свободі в інтернеті і соціальних мережах, після демонстрації яких всі мали можливість поставити свої питання і висловити думку.

Були намічені перспективи подальшої співпраці, проведення нових заходів із залученням ще більшої кількості учасників з різних країн.