УНІВЕРСИТЕТУ

У Києві відбулося грандіозне відкриття стадіону міжнародного класу на базі Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА». Необхідно зазначити, що спортивний комплекс був створений за технологіями, які використовувалися при будівництві НСК «Олімпійський».

На відкритті новітнього спорткомплексу були присутні почесні гості, серед яких: голова політичної фракції «Слуга народу», народний депутат України Арахамія Давид Георгійович та Міністр освіти і науки України Шкарлет Сергій Миколайович, які разом з президентом Університету Ківаловим Сергієм Васильовичем, прогулялися вздовж нового спортивного комплексу та обговорили подальші етапи будування спортивних павільйонів на території КІІВП НУ «ОЮА».

«За три роки була проведена колосальна робота по будівництву стадіону. Ми нарешті можемо відкрити наш перший майданчик у Києві. Це зроблено задля комфорту та спортивного розвитку наших студентів. Окрім того, на цій території зможуть тренуватися дитячі та юніорські команди, адже ми прагнемо, щоб в Україні росло здорове молоде покоління.

Це не останній наш стадіон, на цьому ми не зупинимось. Ми будемо відкривати нові тренажерні зали та спорткомплекси».

-   Президент НУ «ОЮА», С.В. Ківалов

Політика розвитку спортивного сектору давно реалізується в Одесі. За час існування НУ «ОЮА», з ініціативи керівництва закладу було відкрито понад 15 спортивних приміщень та майданчиків. Цей приклад є унікальним, адже наразі жоден з українських закладів вищої освіти не приділяє такої значної уваги фізичному розвитку своїх вихованців. В НУ «ОЮА» розвиваються активно всі сектори студентського життя, не тільки навчальний та науковий, а й культурний та спортивний.

«Сьогодні відбулася велика подія для нас, для всього Києва та великого конгломерату НУ «ОЮА», яка ознаменувала новий етап процвітання спорту та фізичного виховання. Київляни зможуть в будь-яку мить прийти сюди і займатися спортом.  Це буде повністю безоплатний майданчик. Будування цього стадіону – великий внесок освітян, які приклали до цього руку. За це я висловлюю їм щиру подяку».

-   Міністр освіти і науки України, Шкарлет С. М.

«Зараз НУ «ОЮА» являється справжнім магнітом для багатьох вступників. Це тому, що Сергій Васильович Ківалов дуже активно розвиває та модернізує університет. Новий стадіон є цьому доказом. Нам приємно спостерігати за стрімким ростом закладу і ми також готові надавати допомогу, яка буде сприяти розвитку НУ «ОЮА» у майбутньому».

- Голова політичної фракції «Слуга народу», народний депутат України Арахамія Давид Георгійович

НУ «ОЮА» завжди підтримував і буде продовжувати підтримувати розвиток спорту. На території нового стадіону у Києві незабаром будуть побудовані ще декілька спортивних комплексів та майданчиків, які будуть служити молодому поколінню прекрасним простором для розвитку своїх здібностей.