УНІВЕРСИТЕТУ

5-6 червня в Києві пройшов наймасштабніший форум з практичної психології "Psy-Factor". Це івент по психології в якому взяли участь понад 1000 осіб. В якості експертів на форум були запрошені тільки кращі спікери, а також зіркові гості. Одесу представляла доцент Національного університету «Одеська юридична академія», відомий психолог і мотиваційний спікер Олена Адамова.

Форум був присвячений наступними напрямками психології: гештальт-терапія, психотерапія, психоаналіз, кінезіології і психодрама. Приємно, що саме виступ Олени Адамової викликало найбільший інтерес і було визнано одним з кращих. На факультеті психології політології та соціології Олена Адамова веде спеціальний курс «Психологія бізнесу». Вітаємо з блискучим виступом!