УНІВЕРСИТЕТУ

7 червня 2021р. в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулась лекція професора європейського приватного права та координатора Erasmus на факультеті права, економіки та гуманітарних наук Середземноморського університету в Реджо-Калабрії (Італія) — Анджело Вільянісі Ферраро.

Анджело Вільянісі Ферраро розповів про європейський підхід до регулювання штучного інтелекту. Захід відвідали не тільки студенти, а ще й викладачі. Також професору була проведена екскурсія по НУ «ОЮА», у процесі якої він відвідав бібліотеку, Музей рідкісної книги, учбовий стрілецький тир і Музей зброї.

Лектор зазначив, що багато європейських університетів поступаються Національному університету «Одеська юридична академія» ​​матеріально-технічним забезпеченням. Анджело Вільяніссі Ферраро поділився, що приємно здивований високим рівнем знань студентів у сфері захисту прав людини, їх зацікавленістю у вивченні нового матеріалу й активністю під час лекції.

У процесі візиту Анджело Вільяніссі Ферраро була обговорена можливість підписання договору про академічну мобільність та співробітництво Національного університету «Одеська юридична академія» і Середземноморського університету. Це дасть можливість студентам, аспірантам та викладачам нашого університету публікувати свої статті, тези та наукові роботи в провідних італійських журналах, маючи можливість ширше розкрити проблему захисту прав людини.

Після зустрічі в Анджело Вільянісі Ферраро залишилися лише позитивні емоції та безліч вражень. Наразі професор із нетерпінням чекає студентів і викладачів НУ «ОЮА» в Італії!