УНІВЕРСИТЕТУ

Особливо гарячі дні в це, і без того спекотне, літо видалися у випускників шкіл, які поставили собі за мету - стати студентами. Абітурієнти та їх батьки, визначившись з вибором і обравши сподобалися спеціальності, атакували приймальні комісії. Але на шляху до заповітного звання "студент" стоїть ЗНО.

Подолати цей бар'єр в нинішньому році вдалося далеко не всім випускникам. Відсоток осіб, що не подолали зовнішнє незалежне випробування, як ніколи, високий.

Як бути абітурієнтам, які старанно готувалися, працювали і не набрали потрібних балів? Чи не впадати у відчай і не опускати руки, а діяти, щоб не втратити рік.

З 14 липня Юридичний фаховий коледж Національного університету «Одеська юридична академія» запрошує до себе 11-класників.

Саме тут є прекрасна можливість отримати якісну вищу освіту європейського рівня без зовнішнього незалежного тестування.

Щоб вступити до коледжу сертифікати ЗНО зовсім не потрібні. Випускникам 11-х класів зі свідоцтвом про повну загальну середню освіту потрібно скласти два іспити. Перший письмовий - українська мова та література, другий усний - на вибір: математика, історія України або іноземна мова.

Що дає такий вибір? Великі переваги.

Вступивши сьогодні до Юридичного фахового коледжу на спеціальність «Право», по закінченню навчання випускники стануть студентами відразу третього курсу Національного університету «Одеська юридична академія». Крім того, по закінченню коледжу випускники отримують диплом «Професійного молодшого бакалавра» державного зразка, який дає право не тільки продовжити навчання, але приступити до роботи за обраною спеціальністю.

Важливо не втратити надану можливість.

Вступна кампанія в коледж для випускників 11-х класів починається 14 липня. При подачі документів абітурієнт повинен мати при собі заяву, документ про освіту, 6 фотокарток 3х4 см, копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Якщо виникли питання - звертайтеся у Консультаційний центр безкоштовної допомоги абітурієнтам, який працює на базі Приймальної комісії Національного університету «Одеська юридична академія». Центр розташований за адресою: вулиця Академічна, 2, на 1-му поверсі, в Приймальної комісії. Час роботи - з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00. Необхідну консультацію можна отримати за телефоном (048) 719-88-00 або на офіційному сайті Національного університету «Одеська юридична академія» onua.edu.ua .