УНІВЕРСИТЕТУ

В Україні стартував другий етап вступної кампанії. З 14-го липня почалася подача абітурієнтами електронних документів і заяв в обрані ЗВО. У Національному університеті «Одеська юридична академія» та в її структурному підрозділі - Юридичному фаховому  коледжі дуже жваво і багатолюдно. Кипить робота в приймальній комісії. Подача документів - важливий крок у житті кожної майбутнього студента. І вкрай прикро зробити помилку на цьому важливому ступені. І тут на допомогу абітурієнтам та їх батькам приходить Консультаційний центр безкоштовної допомоги, організований на базі приймальної комісії НУ «ОЮА».

Про переваги вишу молодим людям розповів відповідальний секретар приймальної комісії НУ «ОЮА» Валентин Федоров:

- Якщо на першому етапі вступної кампанії ми брали в Юридичний коледж школярів на базі 9 класів, то відсьогодні для випускників 11 класів йде прийом документів на молодшого бакалавра, бакалавра в Юридичний коледж. Це організовано для тих підлітків, які не склали ЗНО. А також володарі двох сертифікатів ЗНО, які без проблем можуть вступити до вишу. У нас класичний університет. Тому, крім факультетів юридичного профілю, успішно розвиваються: факультет психології, політології та соціології (ФППС), факультет кібербезпеки і інформаційних технологій (ФКІТ), де готують IT-фахівців, факультет журналістики, де готують журналістів і піар-технологів, а на факультеті цивільно господарської юстиції не так давно відкритий прийом на спеціальність «філологія». Я впевнений, що прийшовши в наш університет, ви отримаєте ту освіту, яку визначить ваше подальше життя. Отримуючи диплом НУ «ОЮА», ви отримуєте знак якості і 100-відсоткове працевлаштування. Найрозвиненіша інфраструктура, найкращі спортивні майданчики, Центр культури, відмінний професорсько-викладацький склад,

- все це Національний університет "Одеська юридична академія".

До слова, роботу приймальної комісії НУ «ОЮА» високо оцінив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, коли був з візитом в Одесі минулого тижня. Втім, враження на почесного гостя в Університеті справило все - матеріально-технічна база, професорсько-викладацький склад, умови навчання, проживання та дозвілля. Випускники шкіл та їхні батьки повністю поділяють точку зору міністра.

Ігор Рачок приїхав з дочкою-випускницею подавати документи в НУ «ОЮА»:

- Нашій родині відомо, що цей ЗВО - найкращий навчальний заклад на півдні України. І я, і моя дочка вважаємо його потужною кузнею кадрів права і кримінального слідства. Президент вишу Сергій Васильович Ківалов - людина мудра і мужня. Він робить ставку на молодь, вкладає в молодих великі ресурси, надає їм всі можливості себе реалізувати. І, тим самим, працює на перспективу на благо України.

Анна Рачок з дитинства мріяла бути прокурором і тепер вступає на факультет прокуратури та слідства:

- Наді мною жартували, сміялися, але я чітко знала напрямок, по якому треба рухатися, і хотіла вчитися тільки в цьому університеті. Тут навчаються багато моїх друзів і знайомих. НУ «ОЮА» - це престижний виш, який дає не тільки хороші теоретичні знання, а й практичні навички, а в майбутньому ми отримаємо хороші професії.

Традиційно НУ «ОЮА» збирає студентів з усіх куточків України. Більшість молодих людей вже познайомилися зі своїми наставниками в університеті - все завдяки регулярним Дням відкритих дверей, як в офлайн, так і в онлайн-режимах. Новий, актуальний девіз університету - «Знайомство з університетом мрії без кордонів».

Дарина Осадець з усього розмаїття спеціальностей вибрала філологію на факультеті цивільної та господарської юстиції:

- Це дуже перспективний напрямок. Мови в наш час дуже потрібні, їх знання точно не буде зайвим. І я прийшла саме в НУ «ОЮА», тому що тут до студентів ставляться з великою увагою. Це перспективний виш.

А Єгор Калашніков вступає до судово-адміністративного факультету після Юридичного коледжу:

- Коли вступив до Юридичного коледжу, то вже знав, ким я стану, обравши для себе спеціальність «право». У коледжі я отримав хорошу базу знань, з якої твердо знаю, що стану юристом. Я спілкувався з деканом судово-адміністративного факультету. Він до себе добре розташував, я відчув у ньому рідну душу, свою людину і зробив вибір на користь судово-адміністративного факультету.

Єлизавета Шкрабак обрала факультет журналістики:

- Я обрала журналістику, бо вона мені близька. Я досить активна людина у своєму місті, в школі я була президентом. Тому постійно в моєму житті щоденне спілкування з людьми. Я займаю активну життєву позицію. Я грала в Лізі сміху, завжди активна. Мені ця професія близька.

Богдан Іванченко обрав факультет міжнародно-правових відносин:

- Одна з головних причин, чому саме МПО, - це те, що на цьому факультеті поглиблене вивчення англійської та інших мов. Для мене це важливо. А чому НУ «ОЮА»? Причина одна. Я вважаю його найкращим університетом України. На жаль, я не міг приїжджати на Дні відкритих дверей, але дивився всі трансляції, бачив, яка тут бібліотека, який спорткомплекс. Цей виш має дуже високий рівень і відмінні умови. А до студентів тут величезна увага.

Звертає на себе увагу той факт, що нинішнє покоління абітурієнтів - цілеспрямовані молоді люди, свідомо роблять свій вибір. Юнаки та дівчата детально вивчили спеціальності, яким навчають в Національному університеті «Одеська юридична академія», а також ринок праці. Майбутні студенти впевнені - з Академією їм по дорозі.

- Я вибрав соціально-правовий факультет, - розповів Роман Корнієнко. - По-перше, мене цікавить трудове право, також аграрне, земельне. Зараз це важливий сегмент держави, і завжди потрібні фахівці. І по трудовому праву потрібні фахівці. Крім того, багато моїх друзів і знайомі, навіть дівчина тут вчаться, і тільки хороші відгуки.

У приймальній комісії НУ "ОЮА" за адресою Академічна, 2 з задоволенням чекають не тільки тих, хто вже давно визначився. Тут підкажуть, пояснять, познайомлять, проведуть екскурсію. Коротше, допоможуть зробити правильний вибір.