УНІВЕРСИТЕТУ

Національний університет «Одеська юридична академія» - унікальний приклад того, як за 24 роки діяльності виш перетворився в кузню кращих фахівців країни. Успіх НУ «ОЮА» полягає не тільки в високопрофесійному професорсько-викладацькому складі, якісній матеріально-технічній базі, а й у відкритості установи до передових технологій.

З перших днів існування керівництво Національного університету «Одеська юридична академія» прагнуло, перш за все, створити сучасний заклад вищої освіти, який був би конкурентоспроможними в Україні та за її межами на рівні світових провідних класичних університетів.

Кілька років тому керівництвом університету було прийнято рішення про створення нового сучасного факультету кібербезпеки та інформаційних технологій. Створенню факультету передувало відкриття на базі НУ «ОЮА» двох ультрасучасних центрів - Центру кібербезпеки та інформаційних технологій і IT-центру, які обладнані 500 комп'ютерами останнього покоління.

Зараз в університеті йде підготовка програмістів за такими напрямками, як «Інженерія програмного забезпечення», «Комп'ютерні науки», «IT-менеджмент і маркетинг». Університетом підписані договори з приватним сектором - провідними IT-компаніями, що займаються створенням продукту в Україні для внутрішнього і зовнішнього ринку. Так, укладено договір про співпрацю з компаніями, що працюють в IT-індустрії: KeepSolid, «Инфомир», DataArt, і їх представники можуть читати лекції студентам НУ "ОЮА".

На факультеті використовуються навчальні технології, яких немає в інших освітніх установах України. На базі факультету були створені дві найсучасніші лабораторії: лабораторія робототехніки та інформаційних технологій - для вивчення роботобудування і 3D-моделювання, і лабораторія, яка побудована спільно з провідною IT-компанією KeepSolid. На відкритті лабораторій, яке було присвячено до 23-ї річниці заснування Національного університету «Одеська юридична академія», був присутній заступник міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук.

В цьому році активним партнером факультету кібербезпеки та інформаційних технологій Національного університету «Одеська юридична академія» стала найбільша у світі регіональна організація, що займається питаннями безпеки, - ОБСЄ. Представники ОБСЄ переконані, що в Національному університеті «Одеська юридична академія» навчаються кращі IT-фахівці, які в майбутньому будуть затребувані не тільки на українському, а й на міжнародному ринку праці.

Але не тільки факультет кібербезпеки та інформаційних технологій досяг успіху в ІТ-сфері за останні роки. Всі структурні підрозділи університету активно розвиваються в диджитал-просторі і освоюють новітні технології. Варто відзначити, що Університетом була розроблена авторська онлайн-система навчання. Потреба навчання в режимі онлайн особливо стала відчутною під час спалаху світової пандемії COVID-19.

Національний університет «Одеська юридична академія» став одним з перших, хто зміг під час карантину швидко і якісно впровадити нову програму навчання за допомогою Zoom, Google Classroom, Meetings. Це стало можливим, оскільки понад 10 років в університеті вже успішно діяли дистанційні онлайн-програми та авторські онлайн-курси. Також всі факультети Університету створили свої Telegram-боти заради комфортної роботи в мережі для студентів і викладачів.

Крокуючи в ногу з часом, НУ "ОЮА" став одним з перших вищих навчальних закладів, який запустив віртуальний 3D-тур по університету. Важливим для вступників є те, що кожен, не виходячи з дому, може ознайомитися з матеріально-технічною базою вишу, в тому числі і умовами проживання в гуртожитках, за допомогою Google Maps. Студентами університету було розроблено перший в Україні мобільний додаток - гід по університету, за допомогою якого, використовуючи звичайний смартфон, можна знайти інформацію про календар заходів, керівний склад, викладачів, розкладі занять, описи факультетів і предметів, а також унікальний помічник студента і викладача - електронний чат-бот, який працює в Фейсбук, і завдяки якому можна подивитися відеолекцію, підготуватися до занять і навіть здійснити перездачу предмета в режимі онлайн.

Національний університет «Одеська юридична академія» - це провідний заклад вищої освіти в Україні, який поєднує сучасний європейський підхід і класичні академічні традиції. Створена за останнім словом техніки матеріально-технічна база гармонійно поєднується з неповторною атмосферою єднання студентства.

Консультаційний центр НУ «ОЮА»: 048-719-88-00, г. Одеса, вул. Академічна, 2, Приймальна комісія НУ «ОЮА».