НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

З перших днів існування Національного університету «Одеська юридична академія» одним з основних напрямків діяльності закладу став розвиток і популяризація спорту серед студентів. Саме тоді й почав формуватися великий, сучасний, спортивний простір, який вже понад 20 років допомагає студентам і викладачам підтримувати здоровий спосіб життя.

За цей період було створено і побудовано понад 10 спортивних майданчиків, серед яких: зали для гри в мініфутбол, баскетбол, волейбол, простір для настільного тенісу, танцювальні зали, кілька стадіонів, два тренажерних зали та тенісний корт. На території університету також функціонує стадіон міжнародного класу, який може вмістити на трибунах понад 5 тис. осіб.

Цього року Університет значно розширив свою спортивну базу, що й посприяло створенню ультрасучасного стадіону на території Київського інституту інтелектуальної власності та права НУ «ОЮА», який разом з президентом університету Сергієм Ківаловим відкривав Міністр науки і освіти України Сергій Шкарлет. Необхідно відзначити, що спортивний комплекс був створений за технологіями, які використовувалися при будівництві НСК «Олімпійський».

Завдяки розвиненому спортивному сектору на території університету щотижня проводяться регіональні, національні та міжнародні змагання з різних видів спорту. Так, вже два роки поспіль Одеське обласне відділення комітету фізкультури і спорту Міністерства науки і освіти України визнає Національний університет «Одеська юридична академія» найспортивнішим навчальним закладом в країні. Тільки за останні кілька місяців в спорткомплексі ЗВО пройшов ряд змагань: Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА; Кубок світу з козацького двобою; Чемпіонат України з Таеквон-до, Турнір з мініфутболу «Кубок адміністративних судів» та ін.

Висока спортивна культура в стінах вишу допомогла виростити не одне покоління чемпіонів. Останні кілька років НУ "ОЮА" продовжували активно завойовувати призові місця: Елькнер Катерина стала чемпіонкою Європи з рукопашного бою; Чекман Михайло здобув золото на Чемпіонаті Європи з хортингу; Козловський Іван став чемпіоном України з бойового самбо і бойового джиу-джитсу; Збірна команда з регбі «Моряки» (Училище №3 НУ «ОЮА») зайняла 1 місце на Чемпіонаті України з регбі-7; вихованці боксерського клубу «Академія боксу» (який також функціонує на базі НУ «ОЮА») Васьковський Богдан, Камаль Наджибулла і Юрій Борощук зайняли перші місця на Чемпіонаті України зі спортивного універсального бою в розділах «Боротьба» і «Прикладний бій», а Бондар Станіслав здобув перемогу на Чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО. В цілому, студентами НУ «ОЮА» на сьогодні було завойовано понад 100 медалей з різних видів спорту.

Але не тільки для професійних спортсменів відкриті двері НУ «ОЮА». Почати займатися спортом в стінах вишу може кожен охочий. В академії функціонують такі секції:

  • · Футбол і мініфутбол
  • · Баскетбол
  • · Волейбол
  • · Великий і настільний теніс
  • · Вільна боротьба
  • · Бокс
  • · Легка атлетика
  • · Танці
  • · Стрільба

З кожним роком університет все більше популяризує спорт, таким чином, підтверджуючи своє звання одного з найкращих багатопрофільних закладів вищої освіти країни. Обираючи НУ «ОЮА» - ти обираєш не тільки якісну освіту європейського зразка, але й своє активне і здорове майбутнє!

Приймальна комісія НУ «ОЮА»: м. Одеса, вул. Академічна, 2, 1 поверх, 048 719 88 00