УНІВЕРСИТЕТУ

Національний університет «Одеська юридична академія» та Міжнародна академічна школа "Одеса" знову приймають шанованих гостей. В ході свого робочого візиту з діяльністю престижних навчальних закладів ознайомилася заступник міністра освіти і науки України Віра Рогова.

Це вже третій за останній місяць візит представницьких делегацій в НУ «ОЮА» та Школу майбутнього. В липні освітні установи відвідали міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, глава комітету з питань вищої освіти Верховної Ради України, народний депутат України Юлія Гришина, а також народний депутат України Владлен Неклюдов.

Оскільки Віра Рогова відповідає в міністерстві за питання шкільної та дошкільної освіти, то в першу чергу її зацікавила підготовка кадрів для Нової української школи. З недавніх пір педагогів почали готувати на базі факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія».

«В першу чергу, перш ніж ознайомитись з інфраструктурою і матеріально-технічною базою, я познайомилася з унікальними людьми. Це завідувачі кафедр, керівники відділень. І сьогодні дуже приємно, що в структурі НУ «ОЮА», яка славиться на всю Україну, є факультет, який займається підготовкою майбутніх педагогів. Я рада, що сьогодні ми можемо готувати педагогів сучасності в таких умовах. Університет йде в ногу з часом»,

- сказала заступник міністра освіти і науки України Віра Рогова.

Заступник міністра освіти і науки України ознайомилася з умовами, в яких готуватимуть педагогів для сфери середньої освіти. Віра Рогова високо оцінила матеріально-технічну базу НУ «ОЮА» та можливості для навчання молодих викладачів. Відзначимо, що в стінах вишу буде реалізована програма, ініційована міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом.

«Місяць тому міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет запропонував дуже цікаву модель в реформі Нової української школи. Це національний освітній технопарк щодо підвищення якості освіти. Він містить всього лише чотири величезних пріоритетів. І перший з них, знаєте який? Еліту повинна готувати еліта. На жаль, так вийшло, що ми нібито в реформі, але якийсь час не готували вчителів до цієї реформи і до роботи в Новій українській школі. І ось ми сьогодні домовилися за «круглим столом» про те, що саме на базі нашого Університету ми зможемо готувати педагогів до Нової української школи. І перше наше заняття буде проходити саме в НУ «ОЮА» для абітурієнтів, які стануть нашими студентами і ми будемо з ними спілкуватися для того, щоб вони були дійсно професійними, готувалися до професійного росту»,

- зазначила Віра Рогова.

У Національному університеті «Одеська юридична академія» заступник міністра освіти і науки України із задоволенням, відвідала екскурсію по університету. Найбільша в Україні студентська наукова бібліотека, Музей рідкісної книги, затишні аудиторії. Гостя була приємно вражена побаченим, хоча про потужності і можливості НУ "ОЮА" знає не з чуток. Віра Рогова неодноразово бувала в структурному підрозділі закладу - Київському інституті інтелектуальної власності і права.

«Сергій Васильович Ківалов - це унікальний фахівець, який зміг створити свою команду професіоналів. Мабуть, не даремно виш має такі результати. Коли я була директором департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, постійно водила своїх випускників в Київський інститут інтелектуальної власності і права, через те, що НУ «ОЮА» перебував дуже далеко. Я буду постійно радити нашим абітурієнтам вчитися в таких класних закладах, як наш Національний університет «Одеська юридична академія»,

- сказала Віра Рогова.

Установу високо оцінюють в Міністерстві освіти і науки України та в профільному парламентському комітеті, називаючи НУ «ОЮА» одним з найпрогресивніших вишів країни. Такий статус керівництва освітнього комплексу зобов'язує до постійного руху і прогресу. Втім, тут і не знають, що таке зупинятися на досягнутому.