НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

«24 серпня ми відзначаємо знаменну ювілейну дату - 30-річчя прийняття Акта про проголошення України незалежною демократичною державою. 24 серпня 1991 року стало новою точкою відліку в житті кожного українця.

Знаменно, що напередодні 30-річчя Незалежності в Україні вперше виставлений оригінал Конституції Пилипа Орлика. Правовий акт 17 століття привезений зі Швеції та тепер експонується в Софійському соборі в рамках виставки «Раритети Української козацької держави XVII-XVIII ст.».

Це перша у світі Конституція, котра визначила основи державного устрою, форми правління. Вже тоді в ній йшлося про цілісності та непорушності кордонів України. Історичний документ свідчить про давні демократичні традиції українців.

І сьогодні найголовнішим є єдність і зміцнення іміджу України, сильна економіка, благополуччя і спроможність її громадян.

Доля подарувала нам шанс стати громадянами нової незалежної демократичної держави і нехай національне свято стане приводом замислитися про сьогодення і майбутнє нашої держави.

 Незалежність будь-якої країни обумовлюється, перш за все, економічною стабільністю держави і вільним розвитком кожного громадянина і суспільства в цілому. Ми хочемо відчувати гордість за країну, за державу, відчувати, що ми - єдина нація, нести громадянську відповідальність і мати впевненість у завтрашньому дні, розуміти цінність того, що маємо. А значить все разом, не покладаючи рук, працювати на благо своєї країни.

З Днем Незалежності, дорогі співвітчизники! », - привітав українців з Днем Незалежності Почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Ківалов.