НОВИНИ
УНІВЕРСИТЕТУ

 

30 серпня перед початком нового навчального року відбулась зустріч трудового колективу з керівництвом Національного університету "Одеська юридична академія". У залі зібралися професорсько-викладацький склад та співробітники закладу.

Традиційно присутніх привітав президент НУ «ОЮА» Сергій Васильович Ківалов:

«Я дуже радий, що сьогодні ми збираємося нашим великим багатотисячним колективом. Перш за все хочу всім вам подякувати за те, що в тяжкий період пандемії, завдяки нашим талановитим викладачам, минулий навчальний рік пройшов вдало та без додаткових труднощів. COVID-19 вдарив по всім соціальним інституціям, але ми це змогли подолати. 

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, штамп «Дельта» прогресує і вже в жовтні можуть ввести нові карантинні обмеження. Але ми цього не боїмося, тому що у нас сформовані належні умови як для стаціонарного, так і для онлайн навчання. Зараз ми активно сприяємо масовій вакцинації викладачів та студентів.  70% наших студентів приїжджають до нас з інших куточків країни і ми повинні їх захистити передчасно».

На зустрічі трудового колективу був також нагороджений Почесною відзнакою Національного університету «Одеська юридична академія» 1 ступеня Євген Львович Стрельцов за високі досягнення в організації навчального процесу, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок у розвиток Національного університету «Одеська юридична академія» та з нагоди дня народження. Завідувача кафедри кримінального права привітало керівництво Університету та колеги.

Також президент Університету відмітив зростання популярності НУ «ОЮА» серед українських абітурієнтів у 2021 році. Заклад став лідером за кількістю поданих заяв на вступ серед всіх вишів південного регіону. Велика увага до Національного університету «Одеська юридична академія» серед молоді зрозуміла, адже заклад постійно розвивається та модернізується у безлічі напрямах: диджиталізація, наука, культура, спорт та ін.

Декілька років тому на базі ЗВО був створений факультет кібербезпеки та інформаційних технологій, який вже цього року зробив набір у понад 200 першокурсників. Це абсолютний рекорд серед одеських закладів освіти, які спеціалізуються на підготовці програмістів. Потреба в ІТ спеціалістах на ринку праці лише набирає обертів, а в Національному університеті «Одеська юридична академія» розвивається ця галузь знань вже зараз.

Сергій Васильович Ківалов також зазначив, що одна з пріорітетних цілей для ЗВО на наступний рік - збільшення кількості екологічних та енергозберігаючих сонячних батарей у рамках програми «Зелений університет».

Голова Первинної профспілкової організації Валентин Андрійович Федоров у своїй доповіді зазначив, що  на тлі загального фінансової та економічної кризи, коли матеріально-технічна база багатьох університетів нашої країни занепадає НУ «ОЮА», навпаки, розвиває інфраструктуру, будує нові об'єкти і займається соціальним забезпеченням співробітників і студентів університету. Традиційно цього року був організований оздоровчий сезон на спортивно-оздоровчій базі «Феміда»  в Затоці для співробітників та студентів. Також вже розпочата робота над створенням нових масштабних оздоровчих та розважальних заходів.Попереду насичений навчальний рік та багато яскравих подій у стінах Національного університету «Одеська юридична академія». Впевнені, що якість навчання буде лише покращуватися, а заклад продовжить тримати першість найкращого вишу країни